Chodit bez kalhotek?

Od: Datum: 19.09.12 20:30 odpovědí: 33 změna: 11.10.12 00:02
Dobrý den. Chtěla by jsem se zeptat jestli je normání jít bez kalhotek. Mám problém s tím že když jsi třeba vezmu upnuté kalhoty atp. tak jdou kalhotky přes ně vidět. Bez podprsenky chodím často kvůli ramínkům ale s těma kalhotkama zkušenosti nemám. Děkuji
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: h
Datum: 19.09.12 20:40

Tak moc běžné to není a myslím, že to asi není ani moc příjené a vůbec ne hygienické - ale pokud je to vyjmečně proč ne

Od: itan71*
Datum: 19.09.12 20:42

Kup si bezešvé a dole bez je ideální v létě tak se aspoň větrá a v zimě bude chladněji

doplněno 19.09.12 20:43:

Nebo tanga*palec*

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 19.09.12 20:42

Dobrý den.

Zdá se mi to především nehygienické. Ale to je můj názor. Proč nezkusíte tanga? Ty by přes upnuté kalhoty vidět nebyly. Přece jen je to lepší než nic.

Od: buss®
Datum: 19.09.12 20:43

Z hlediska našeho je o jednu překážku míň...

Od: viky®
Datum: 19.09.12 20:49

Dobrý den, Katko. Proč nemohou být kalhotky jemné bílé krajkové, je to moc pěkné i když jsou vidět. Určitě je to lepší, než bez spodního prádla. Jen můj názor.

Od: katka10
Datum: 19.09.12 20:57

Tanga jsem zkoušela ale ty zas nejsou moc pohodlné. Hlavně mi jde o to když mám legíny, tam jdou kalhotky vidět nejvíce. Že je to nehygienické, tak pochopitelně bych nechodila bez kdybych měla sukni, jde mi o to když mám kalhoty.
Datum: 19.09.12 20:59

Tak nenos legíny a nemusíš to řešit

Od: pb®
Datum: 19.09.12 22:08

Když už legíny, tak zásadně s něčím, co kryje i zadek, Tedy delší tunika, sukně, šaty. Legíny nenahrazují kalhoty, ale spíš punčocháče. A vyšel by někdo na ulici jen v punčocháčích? Ono legíny jsou také dost často průhledné, takže pokud k nim není zvolen vhodný vrchní oděv, ukazuje žena i kalhotky. Pokud uvažujete o legínách bez kalhotek, smiřte se s tím, že budete na ulici vystrkovat téměř holou řiť.

Ohodnoceno: 5x

Od: pppetra
Datum: 20.09.12 08:39

Naprosto s Vámi souhlasím! Také nechápu, kde se vzala moda legín a krátkého trika. Když jsou to ty slabé, prosvítající, na zadku roztažené je to celkem děs... Jinak k otázce - já bych bez kalhotek nešla, ale věc názoru

Od: milanacerven*
Datum: 21.09.12 18:54

Zdravím a děkuji za počteníčko.

Je to o dobře zvoleném předmětu otázky.... Ženy se hrnou poradit a chlapi jsou přirozeně zvědaví. Co na jak nosit je všeobecně o soudnosti, vhodnosti a chtění. Také je důležité, aby se člověk cítil v tom co má na sobě dobře. Je to všeobecná rada, toho jsem si vědom, ale co už. Mimochodem, v létě pod sukní bez..., ale to jsem si jen tan tak v sychravém podzimním podvečeru na něco pěkného vzpoměl a za to tazatelce(tazateli) děkuji. S pozdravem milanacerven

Od: askmenow*
Datum: 20.09.12 10:07

Je to nehygienické i s kalhotami, pokud je nebudete denně prát.

Jinak legíny není oděv určený k tomu, aby byl kdekoli, snad mimo tělocvičnu, nošen s oděvem kratším než zakrývajícím zadek. A když vám bude dlouhé triko/tunika zadek zakrývat, nemusíte řešit ty kalhotky. Hledáte problém na jiném místě, než skutečně je ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: lupita*
Datum: 20.09.12 12:29

K legínám byste měla nosit něco, co vám zakryje zadek a pak nemusíte řešit kalhotky. Legíny NEJSOU kalhoty!

Od: kacu®
Datum: 19.09.12 21:10

Dobrý den,

pokud je to výjmečná situace, řekla bych že není problém.. Ale jestli chceš takhle chodit mezi lidi častěji, moc bych to nedoporučovala. Zdá se mi to nehygienické a taky nepohodlné. Hlavně záleží na střihu, barvě a materiálů kalhotek. Když si dobře vybereš (elastická lehká látka buď v tělové barvě, nebo barvě legín) nic by nemělo být vidět.. Nebo teda nevím, co to máš za legíny :D Mě nikdy kalhotky vidět nebyly..

Datum: 19.09.12 21:22

V létě pod sukni klidně. Jinak mi to přijde nevhodné a dotyčná by pro mne byla trochu čuně.

Pořiď si tanga, ty vidět nejsou. Já nosím pouze obyčejné kalhotky a je mi srdečně fuk, zda je jejich obrys vidět:)

Ohodnoceno: 5x

Od: hop®
Datum: 19.09.12 21:29

Nějak nechápu. Proč je problém, když je na upnutých kalhotech vidět obrys spodního prádélka? Bývá to roztomilé...

Od: lupita*
Datum: 20.09.12 12:30

Vážně? ;)

Od: ladaadal*
Datum: 20.09.12 12:58

Já s Hopem souhlasím, je hezký, když má holka pěknou figuru a pod přiléhavými kalhotami se jí rýsují pěkné kalhotky.

Datum: 19.09.12 21:31

Proč řešíš, jestli je to normální nebo ne? Nejdůležitější by mělo být, v čem se cítíš nejlíp a ne to, co ostatní vidí a co ne. Podle mě je mnohem přitažlivější, když z kalhot vykukují kalhotky a ne holá p...l.

Bussi, ty říkáš překážka, já myslím, že je daleko lepší si "dárek" sám rozbalit.

Datum: 19.09.12 22:37

Chlapec co tu otazku psal očekával erotické odpovědi.

Zklamali jste ho.

Jinak těsné kalhoty nosí dívky aby ukázaly jak jsou sexy. To že pod mini mají kalhotky, stejně jako tmavé podprsenky pod světlými tričky, taky aby se ukázaly. Není na tom nic zlého, doba si zvykla a ženy ukazují, že jsou ženy.

Tím, že je otazka položena tak, že nosím uplé kalhoty, abych ukázala každý záhyb na mém ženském těle, zcela odporuje tvrzení, stydím se za kalhotky.

doplněno 20.09.12 19:27:

A neříkal jsem Vám, že se chlapec domáhal pikantních odpovědí? Nyní vystupuje jako Katka, Jarda, Fanynka, Karla a myslím, že my jsme jen ... požírající seno ...

Datum: 20.09.12 21:38

Tak když je to kluk tak bych mu doporučil holčičí tanga a pořádně zvedl přímo zarval ať zná pocit chodit z holým zadkem*houpy*.Jestli to není ten co chtěl poradit s gelem do těch prdýlek.*pusa*

doplněno 20.09.12 21:42:

Škoda že jsem přišel tak pozdě 10 odpovědí a muselo to být SKRYTO*plac* to muselo být pěkné počteníčko*vtip*

Od: hop®
Datum: 20.09.12 21:44

Itane, bylo to totálně mimo téma, neboj *smich*

Datum: 21.09.12 06:08

Sakra a já to taky nestihnul, mohlo to být zajímavý. Jako většina příspěvků, které admin skryje *smich*. Mnohdy jsou zajímavější než téma samotné.

Datum: 21.09.12 12:55

Já ti nevím, ale nosím kalhotky, protože je mi nepříjemné chodit naostro a jsou mi pohodlné. Tanga nenosím, pouze u šatů, jinak je nemám příliš v lásce.

Ale vzít si kalhotky pod mini, aby to bylo sexy?:D To fakt ne:D Prostě si je beru, aby "nefoukalo":D.

Od: askmenow*
Datum: 19.09.12 23:56

Pokud jsou vám kalhotky vidět, máte prostě a jednoduše nevhodné kalhotky.

Možná máte malou velikost (takže se moc zaříznou a rýšují), možná máte nevhodný střih. Pod některé oblečení také nosím tanga apod jiné kalhotky s vyšším pasem a malu nohavičkou, podle toho, co pod čím není vidět.

Jinak chodit naostro má několik aspektů, které musíte pořešit. Prvním je pohodlí - přecijen kalhoty nejsou z tak přátelských materiálů, jako prádlo. Navíc mají vystouplé švy a podobně. Hlavní je však hygiena. Kalhoty ke potřeba měnit denně. Pokud budete nosit kalhoty naostro, také byste je měla denně prát. A i tak si to můžete dovolit pouze v případě, že například nemáte výtok.

Od: krkovicka*
Datum: 20.09.12 08:56

V minulosti zde proběhla diskuze na C-string zde http://www.c-stringtanga.cz/ a myslím,že radši něco než nic:-D

Od: narf
Datum: 20.09.12 11:53

Normální to moc není. Ti kdož bedlivě a důkladně "pozorují", získají rébus na přemýšlení: ("Má nebo nemá?").

Víc sexy je tenké prádlo, které sedí a jako by nebylo.

Osobně jsem spíš pro bombarďáky, než různá tanga (pohodlí, hygiena...)

Tady malý návod pro tvořivost, vyrobit to zčásti z krajky tělové barvy a nechat klidně trochu prosvítat: Pozornost výšezmíněných zaručena :

http://ekozahrada.blog.cz/120…aky-fotonavod-inovovany-strih

Od: olaf71*
Datum: 20.09.12 14:28

podle mne je to nejen normální, ale i hezké ;)

Datum: 06.10.12 11:20

Proc resis , zda to je normalni atd... Je to tva vec , chces to tak , tak to tak zkus. Je dost holek , ktere chodi "naostro" a je jim fuk , kdo si co mysli. Je to kazdeho vec a hlavne at jsi ty spokojena.

Od: lego®
Datum: 08.10.12 14:39

Datum: 08.10.12 18:36

Já to teda nezkoušel, ale dost holek na tyhle "céčka" nadává, že je dřou a maj pocit, že spadnou. To záleží na každé jednotlivě.

Od: prochy35*
Datum: 10.10.12 21:18

jo jo a jo :)

jdi do toho hlavně v zimě je to boží :)

Od: technoman*
Datum: 10.10.12 21:48

Proč by nebylo, hlavní je když ti to vyhovuje.

Od: polinek*
Datum: 11.10.12 00:02

zeptej se také jiných děvčat,jak to řeší ony. A bez kalhotek ,,není to hygienické .

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.