DERMACOL - GARNIER_? krémy

Od: Datum: 25.03.13 17:27 odpovědí: 5 změna: 26.03.13 22:22

Mám 49.r., zmiešanú pleť. Z ktorej rady kozmetiky DERMACOL, alebo GARNIER by ste mi odporúčili krémy? ´Dakujem...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.13 08:04

Já bych se obrátila na kosmetičku, ta podle typu pleti nejlépe poradí (přes internet kvalitu pleti posoudit nelze).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.03.13 09:44

Z Garnier nedoporučuji nikdy nic, to je kosmetika na dvě věci.

Datum: 26.03.13 20:14

Nejlepší je najít si dobrou kosmetičku, ta může doporučit kvalitní kosmetiku přímo pro Vás. Řada kosmetiček také prodává kosmetiku, která není v krámech běžně ke koupi, a je mnohem kvalitnější, než komerční výrobky.

Já si myslím, že dost dobrá je kosmetika Ryor. Mají kosmetické řady podle věku a typu pleti. Mají i v Praze kosmetický salon, kde kosmetička poradi s výběrem kosmetiky.

Jinak se můžete podívat na internetové stránky daných firem, mívají často i poradnu. Např. Dermacol se na netu dá koupit s velkou slevou, mají i každý měsíc zajímavé akce.

Od: zirafka
Datum: 26.03.13 22:22

Dlouho jsem používala červený krém Garnier, voněl krásně po citrusech a květinách. V poslední době je zřejmě jiný výrobce, krém je cítit chemicky, tak nějak jako umělý včelí vosk. Toto nové složení nedoporučuju, zčervenal mě po něm obličej, naštěstí to po několika hodinách přešlo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.