Hormonální antikoncepce

Od: Datum: 30.09.12 19:05 odpovědí: 2 změna: 30.09.12 23:15

Dobrý den, před 8 dny jsem začala brát svou první HA a stále krvácím jako při menstruaci. Jde nějakým způsobem snížit krvácení? A jak dlouho bude trvat?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 30.09.12 19:53

Dobrý den.

Začala jste brát první hormonální antikoncepci, organismus si musí zvyknout. Ne každá HA je pro každého vhodná. Já osobně jsem musela vyzkoušet tři druhy, až ta třetí mi sedla. Může to být i Váš případ. Pokud krvácení neustává, antikoncepci nevysazujete, ale pro jistotu zavolejte svému lékaři. Posoudí, zda je dobré antikoncepci změnit či užívání přerušit. Zná také Váš aktuální zdravotní stav, poradí Vám lépe.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 30.09.12 23:15

Souhlasím.

Přip přechodu na jinou HA, nebo při braní nové, je celkem časté, že dochází ke špinění apod. Může tedy i u vás jít o něco naprosto neškodného, za telefonát svému gynekologovi však nic nedáte.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.