Jak dlouho vydrží v mrazáku krém?

Od: Datum: 25.09.12 12:59 odpovědí: 2 změna: 25.09.12 14:30

Dobrý den,

jak dlouho mi vydrží v mrazáku máslové krémy? (do zákusků apod.)

Díky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.12 13:21
avatar

Krém vydrží dobře zabalený 1 - 3 měsíce. Já zbytek krému dám do uzavíratelné dózy a zmrazím. Před použitím krém nechám rozmrazit a pokojové teploty ho opět našlehám. Takový krém ale lze použít k okamžité spotřebě. Není nad čerstvý krém. Cukroví nebo zákusky plněné máslovým krémem nemrazím.

doplněno 25.09.12 16:02:

Ano, zamrazený máslový krém je po rozmrazení řidší, proto ho opět přešlehávám. Mražení krému velmi málo využívám, jenom někdy není vyhnutí. Samotné máslo nežlukne. Každý rok si máslo na pečení cukroví kupuji s předstihem za levnější peníz a dám ho zamrazit. Mám odzkoušenou i Heru a máslo s 80 a 82%. Na krémy si koupím čerstvé. Poháry jenom z máslového krému, v kombinaci s ovocem a šlehačkou bych si já neudělala. Vysoký obsah tuku v másle, šlehačce v kombinaci s ovocem by ve střevech udělalo asi své. Pokud do pohárů, tak bych krém natřela na piškoty, nebo nějaké sušenky. Možná se někomu nebude líbit můj názor, ale každý má možnost vše vyzkoušet. Toto je můj názor a mé zkušenosti.

V televizi byl rozhovor s ředitelem mlékárny, kde se hovořilo o másle. Nadbytek másla mrazí na dobu až 1 roku a poté, kdy výroba nestačí (vánoce atd.) pokrýt poptávku, tak se máslo rozpustí a mísí s čerstvým a jde hned do prodeje.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.09.12 14:30
avatar

Máslový krém bych nedávala zamrazit vůbec. Snadno žlukne, přejímá pachy jiných potravin a po rozmrazení je pak řídký.*bzum* Pokud nepoužijete všechen, dokud je čerstvý, svolejte děti nebo vnoučata a udělejte jim ze zbytku krému pěkné poháry. S ovocem, posypat oříšky, kokosem nebo čokoládou. A taky šlehačku. Uvidíte, jakou jim uděláte radost. Krémy jsou opravdu nejlepší čerstvé, nějaké schovávání není dobré. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.