Jsem těhotná i přes Postinor?

Od: Datum: 24.09.12 22:07 odpovědí: 8 změna: 27.09.12 22:04

Dobrý den,

s přítele jsme spolu spali před týden a praskl nám kondom. Druhý den jsme jeli koupit Postinor a užila jsem ho cca do 12-ti hodin po a další tabletku za dalších 12 hodin.. Včera jsem měla dostat menstruaci a nic. Žádný výtok, jen mám občas křeče do podbříška ale pořád nic :(..mám strach.. Antikoncepci nemám ale teď jí hodlám nasadit pokud se menstruace dostaví.. Myslíte, že postinor mi mohl rozhodit celý menstruační cyklus? Můžu si už teď udělat těhotenský test? Nebo mám zajít na gynekologii? Moc se bojím :( Děkuji za rady.. Dara

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 24.09.12 22:10

Pořádně pročti příbalový leták Postinoru, mylsím, že tam bude odpovědí na dost tvých otázek.

Jinak ej celkem běžné, že cyklus neí na den přesný, zatím nevyšiluj. Například i stres má na cyklus vliv, možná i to ti ho oddálilo.

Pokud vím, těhotenské testy, alespoň ty, s ekterými mám zkušenost, se mají vyzkoušet prvně po vynechané menstruaci. ještě bych vysečkala do dne, kdy by měla menstruace končit. Pak až si kupovala test a šla k doktorce.

držím palce ať s edo té doby menstruace normálně dostaví ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: dara4*
Datum: 24.09.12 22:17

Četla jsem a o to víc mě to znepokojilo :D.. ale děkuju moc :)

Datum: 27.09.12 22:04

No tak konečně jsem to dostala.. ze začátku to probíhalo jako vždycky.. ale od rána zase nic.. měla jsem to pouze 2 dny a něco :/

Datum: 24.09.12 22:10

Dobrý den, zpoždění menstruace o jeden den nic neznamená. Na gynekologa a test je ještě brzo.

Ohodnoceno: 1x

Od: krkovicka*
Datum: 24.09.12 22:11

Vzala jste si Postinor,buďte klidná.Ano-můžete špinit i několik dní nebo se oddálí menstruace.N test je brzo.Pro váš klid skocte na gynekologii.Provede odběr krve kde už po týdnu lze zjistit těhotenství.Udelala jste vše co mohla a zabránila početí.Těhotná zcela jistě nejste.Mě nemusíte věřit ale svému doktorovi ano...

Datum: 27.09.12 22:04

No tak konečně jsem to dostala.. ze začátku to probíhalo jako vždycky.. ale od rána zase nic.. měla jsem to pouze 2 dny a něco :/

Datum: 24.09.12 22:21

Postinor je pěkný humáč, jako všechny tyhle věci - ne že by vám nějak ublížil, pokud to nebudete jíst jako bombony, ale rozhodit cyklus může i na několik měsíců, takže... jediná spolehlivá antikoncepce je abstinence *smich*

Od: mipro*
Datum: 25.09.12 15:32

Vzpominam si na me po prve. To nam to taky tenkrat prasklo. Vzala si postinor a pres tyden to nedostala. Pak ale jo. Takze verim ze postinor je v poho. Jen to cekani bylo docela stresujici

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.