Co vydrží konzerva?

Od: Datum: 22.09.12 14:54 odpovědí: 6 změna: 24.09.12 19:44

Dobrý den,

na začátku prázdnin jsem si koupil konzervu tuňáka s datem spotřeby na rok 2014. Nakonec ta konzerva se mnou odjela na dovolenou. :) Nicméně nebyla snězena a vrátila se se mnou...ale na té cestě byla vystavena děsnému 14ti dennímu hicu v autě. Dnes jsem jí otevřel - nesmrdí, ani nic není znát. Má otázka zní - mohli mít ty vysoké teploty na ní nějaký vliv? Radši se zeptám než se do ní pustím...děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bo*
Datum: 22.09.12 14:58

Konzerva zaručuje při těsnosti obalu,téměř nekonečnou trvanlivost.Počasí nevadí.

Od: lego®
Datum: 22.09.12 16:46

Radsi ji ochutnej driv nez se dockas odpovedi a uvidis sam.
Konzerva vydrzi hodne kdyz je zavrena, uz jsi ji otevrel tak zbytecne necekej.

Od: ladaadal*
Datum: 22.09.12 20:47

Prostě ji rozdělej a ochutnej. Když nebude mít divný puch nebo chuť, sněz to.

Od: tomas447*
Datum: 22.09.12 21:10

Napiš nám sem,jak to s konzervou nakonec dopadlo.Popřípadně jak jsi dopadl ty. *smich*

Datum: 23.09.12 11:03

Myslím si, že to horko nemělo na konzervu vliv. Když je dokonale uzavřená a obal není narušený, nic jí není.

Klidně si udělejte těstoviny s tuňákem a uvidíte, že to nebude mít chybu. :-P Jaga.

Datum: 24.09.12 19:44

Pokut není konzerva vyboulená, nic jí nebude. Takhle semnou cestovalo vepřové ve vlastní šťávě dvakrát na dovolenou k moři. Nakonec skočilo na chatě, kde mi ho kdosi po dalším roce sežral. Poku vím, přežil to bez následků. *frajer*

Ovšem níže zobrazené konzervy, vyrobené v letech sedmdesátých a nalezených vloni ve sklepě bych už asi konzumovat (a radši ani otvírat) nedoporučoval. :D

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.