Moje váha v pubertě - vyrostu z toho?

Od: Datum: 20.09.12 19:35 odpovědí: 8 změna: 23.09.12 10:24

Ahoj. je mi 14.Nemám postavu jakoukou bych si přála,tím neříkám že sem obézní.Jenom

nerada si oblékám plavky kvůli mé postavě, ale vodu mám moc ráda a když vydím svoje hubené kamarádky.

měřím 163cm a vážím 60 kylo.prostě se necítím ve svém těle dobře.prosímvás poraďte mi, myslíte že s toho ještě vyrostu,

nebo s tím mám ještě něco dělat.vždycky když sem držela diety tak sem jen přibrala, nebo sem prostě vážila

stejně.moje váha de od sedmi nahoru třeba po kyle ,štvě mě to.tak prosím poraďte prosím.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.12 19:43

Proc by jste mela drzet dietu?
Zacnete se hybat v rovnovaze s Vasim prijmem kalorii a nepriberete ani deko.
Mate rada plavani? Super, to je hodne narocne na vydej energie, tak kazdy den do bazenu, dejte si 30x50m bazen...a je po nadvaze.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.09.12 19:59

kilo se píše s měkkým i ty trdlo. Podle mě je vše ve volbě stravy a její skladbě. Jez hodně ovoce a zeleninu, po tom se nepřibírá. Když jíš maso nejez přílohu. Když jíš brambory nejez maso a podobně. Jez vícekráte denně menší porce. Prostě zásady právné výživy a až ti bude 30 uvidíš, že budeš ráda pokud se budeš zdravě stravovat s úplnou samozřejmostí. Akorát to koliduje s dnešním spotřebním způsobem života, kde jsou potraviny všude sotupné plné tuků a nápoje plné cukrů.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.09.12 23:16

Miro příloha k masu je důležitá. Delena strava ma něco do sebe, ale potřebuje o hodně vic znalosti a zásad. Pro tělo, které roste je naprosto nevhodná. Takové tělo potřebuje pestrou stravu, i když všichni potřebujeme pestrou stravu, 5-6x denně a metabolismus se upraví, stejně jako váha.

Datum: 21.09.12 07:51

OK.

Datum: 21.09.12 08:15

...nejen kilo, ale i vidím, tam je taky i...

Páni, ve čtrnácti mají dívky starosti, aby byly modelkami a je jim docela jedno, když v několika řádcích nasekají spoustu pravopisných chyb.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.09.12 20:23

dieta je jen kousek a sama nic nevyřeší a při cvičení je lepší jíst dobře. Plavat , běhat , cvičit a s rozumem ;)

Od: drejdl*
Datum: 21.09.12 07:29

Podle výšky a váhy soudím, že nadváhu nemáte. Jde tedy spíše o rozvržení hmoty v různých partiích. Nemořte se dietami a pracujte na své postavě - ve fítku, v bazénu, v zimě běžky. Pěkný pas a nohy, o bříšku nemluvě, udělá jízda na koni. I pár sklapovaček doma večer prospěje.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.