Gel lak na nehty musi pod UV lampu?

Od: Datum: 19.09.12 16:44 odpovědí: 5 změna: 26.01.15 14:46

Je nutné při použiti "gel laku"použit lampu,nebo ho můžu použit jen tak jako lak běžný.A co magnetický lak na nehty -osvědčil se některe z vás.Díky za tipy a radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lizzza*
Datum: 19.09.12 17:39

Ano, je nutné ho dát pod lampu.
CO se magnetického laku týká, to moc neporadím, nevím.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.01.15 22:47

Jak tak čtu, tak si asi gelovky děláte doma sami že? Oplatí se to finančně?

Ohodnoceno: 0x

Od: pinetka*
Datum: 23.01.15 10:24

Ahojky, popravdě si myslím, že to rozhodně výjde finančně líp než když bys měla chodit pokaždé ke kosmetičce :) Koupíš si sadu a máš vystaráno :)

Datum: 26.01.15 14:03

Já právě pořád přemýšlím a přemýšlím, zda třeba neinvestovat do nějaké té sady, ale nevím zda dokážu dělat nehty :/

Od: pb®
Datum: 26.01.15 14:46

Mám led lampu za asi 1500 a slupovací gellak od Esence. Žádná modeláž a umělé nehty, jde mi jen o to, aby barevný lak vydržel na nehtu při běžné práci aspoň ten týden a neloupal se. Tohle moje kritérium to splňuje, delší výdrž ani nepotřebuju, protože mi hodně rychle rostou nehty, takže stejně nemůžu mít na nehtech něco tři týdny, to bych měla lak od půlky nehtu.

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.