Jak vytvořit tento makeup?

Od: Datum: 18.09.12 06:41 odpovědí: 3 změna: 18.09.12 15:42

Dobré ráno,

ráda bych si vytvořila tento makeup ( http://nd05.jxs.cz/208/553/c298f3305a_84805267_o2.jpg ) ,ale nevím,jak na to.Vždycky,když se o něj pokouším,přesněji o ty spodní linky,jsou ošklivé,kostrbaté,ani rozmazat přesně nevím,jak a akorát mi zmenší oko.

Máte někdo nějaké tipy,jak bych si mohla toto líčení vytvořit?Nebo máte někdo nějaký makeup,co by se hodil do školy ( prvák SŠ )?

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dery*
Datum: 18.09.12 07:14

Já sama si maluju vrchní i spodní linky a vždycky jsem používala černou tužku (obyč dřevěná tužka mi přišla nejlepší). S vrchními linkami jsem problém neměla, ale spodní bývaly moc ostré, každá nepřesnost byla vidět, rozmazat pěkně nešly.

Tak jsem začala používat černé stíny. K tomu stačí obyčejný malý molitanový štěteček na stíny a jeho špičkou si linky maluju. Nevypadají tvrdě či ostře, ale jsou pěkně rozmazané. A rozmazané linky nepůsobí zmenšovacím dojmem jako linky přesně čmrknuté tužkou.

Pokud to chcete třeba jen zkusit, zkuste stíny z D&M, jejich vlastní značku S-he. Prodávají je v malých průsvitných kostičkách a moc nestojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.12 08:47
avatar

Takhle jsem si malovala oči koncem šedesátých a pak v sedmdesátých a osmdesátých letech. Jen bez stínů. Ty se ke mně dostaly později. ;) Bronzové a hnědé stíny jsou jasné, že? Možná kapku smetanové, těmi začít. A na linky je několik způsobů. Tužka, tu sříznout tak, aby hrot byl sice ostrý, ale ze strany plochý. Linky jako spešl fixy, tekuté linky se štětečkem, polotekuté s hrotem na zátce. Jen si v drogerii vybrat. Každá drogerka má jinou firmu a jiný typ. ;) Na dolní víčko tužku, trošku rozmazat a pak ještě jednou. Když by se vám to líčení, které má takto vypadat, zdálo tvrdé, zkuste to ostrou alplikační tyčinkou a černými stíny. :D Všechno tady už bylo a móda se vrací. A taky vzpomínky*modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.12 15:42
avatar

http://www.youtube.com/user/Terezicka90

Videa slečny která myslím ukazuje i tvůj kousek...

Na youtube j'jsou statisíce mžná miliony videí jak naličit to či ono...

Doporučím pohledat v čeština jak na makeup a podobné slovní výrazy...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.