Olejový parfém Moschus wild love

Od: Datum: 15.09.12 13:11 odpovědí: 12 změna: 08.03.16 22:18

Dobrý den, tak před 10lety jsem používala olejový parfém Moschus wild love.Naprosto úžasná vůně čistoty,která dlouho vydrží.Úplně se vytratil z trhu, nevíte prosím, zda se dá vůbec ještě sehnat?

Děkuji a přeji hezký den,

Pavla

doplněno 17.09.12 12:22:

Tak to asi máme děvčata smůlu.Já jsem tedy přešla na vůni Preta Porte - šedou, B.U. Hippy soul, samozřejmostí je do podpaží antiperspirant.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.12 15:20

Pavlo, také jsem ho jednou měla. Dostala jsem ho. Opravdu byl úžasný! Nikdy jsem ho už v obchodě neviděla.*palec*Také budu ráda, jestli ho někdo najde. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: danielle72
Datum: 15.09.12 19:18

Ahoj, někde na netu jsem četla, že byl snad stažen z trhu, údajně obsahoval nějaké nevhodné látky. Takže máme asi smůlu :( Moje maminka používala před 25 lety Moschus Exotic Love, ten byl taky úžasný. Já měla někdy v roce 1995 taky Wild, ta vůně neměla chybu.

Od: danielle72
Datum: 17.09.12 22:57

Ještě jednou zdravím a posílám odkaz, kde se prý dá parfém sehnat. Ovšem cena je luxusní - 189 Euro... http://www.coucou.sk/produkt/…us-wild-love-perfume-oil-95ml

Datum: 18.09.12 07:45

Zkusím tam napsat email,jestli parfém doopravdy mají na skladě a na tu cenu.Každopádně danielle72 jste šikulka a jsme na stopě voňavému Moschusu ;)

Datum: 21.09.12 09:10

Tak do firmy jsem psala a přišla mi tato odpověď... Ano, mame Moschus Wild Love parfemovy olej skladom a prave sa on zaujima jedna pani zo Slovenska lebo sa jej tak isto po dlhom case podarilo tento parfem najst. Je to velmi vzacna vec a je uz iba malo kusov na predaj a preto je cena u nasho dodavatela taka aka je. Mame aj niekolko zakaznikov z CR ktori by Vam mohli poskytnut aj referencie pokial to potrebujete.

doplněno 21.09.12 09:11:

Myslím, že cenou je pro mě tento skvělý parfém nedostupný :o(

Datum: 21.09.12 11:26

*plac*Smutný příběh *plac*

Od: liin
Datum: 30.10.14 13:23

Koupit se dá...na Ebay třebas. ale dávat za to 3 litry FAAAKT NEBUDU! :((((( jako takovej mini flakonek a takových peněz :D LOL. sice vydrží dlouho, ale NE, zbytečně předražený. Za pár dní jedem do Německa a tam ho mají, tak se kouknu kolik stojí tam

Datum: 30.10.14 16:04

Bezva a pak napište. ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: ludmila*
Datum: 09.02.15 13:55

Dobry den, zohnali ste parfem v Nemecku?

Dakujem za info.

Ja mam polovicu flakonu (z 50 ml) original Moschus Exotic love, ale ten sa mi nepaci tak ako Wild. radsej by som ho predala a kupila si Wild...

Datum: 10.02.15 09:52

Já jsem ho také používala,byl nádherně voňavý a když už pak nebyl k sehnání ,ptala jsem se proč.Bylo mi sděleno,že ta rostlina,ze které se tento parfém vyrábí(nebo spíš hlavní přísada) je celosvětově chráněná a proto už se nedá nikde sehnat.A když někde píšou "mošus"už to není vůbec ono.Párkrát jsem se spálila,koupila něco s mošusem,ale nebylo to ono, i v německu jsem se ptala a hledala ale bohužel už není...Tak jsem se vrátila ke staré dobré Gabriela Sabbatini...

Od: helena*
Datum: 19.08.15 19:53
Dobrý den Moschus oil už asi nemate?Asi mi neporazitelnost kde bych ho sehnala dekuju.Helena

Datum: 08.03.16 22:18

Pěkný den,

stále se dá ještě sehnat... . A cena, milé dívky, opravdu není vysoká. Koruna už totiž dávno není, co bývala. Uvědomte si, jaké platy byly před 30i lety.

http://www.ebay.com/sch/i.htm…us.TRS0&_nkw=Moschus&_sacat=0

Zdraví Josef

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.