Po jakém čase nelze otěhotnět?

Od: Datum: 06.01.13 21:21 odpovědí: 6 změna: 06.01.13 22:09
Po jaké době od užití první pilulky antikoncepce můžu mít sex,bez toho abych neotěhotněla?Děkuji.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 21:51
Pochybuju že by tahle informace nebyla na příbalovém letáku. Co takhle sí ho přečíst?
Navíc to tady už určitě několikrát proběhlo diskusi takže stačilo použít vyhledávání.
Napsal bych že úplnou jistotu budeš mít až po příští menstruaci ale jsem jenom chlap takže bude lepší když ti to potvrdí dámská část poradního sboru.
Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 06.01.13 21:59

Jo, až po příští menstruaci je vážne blbost. V příbalovém letáku se píše, že účiněk nastoupí ihned, pokud je první pilulka brána v první den menstruace. Pokud se začne později, pak je třeba se chránit prvních 7 dní cyklu. Jinak je to s přecházením z jednoho druhu hormonální antikoncepce na druhý, to se mi tady nechce vypisovat, opravdu je lepší si přečíst leták.

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 06.01.13 22:00
Četla jsem ho.Prý funguje od první užití pilulky,tomu zas nelze věřit.Jenže to má žena menstruaci.Takže dalších 5-7 dnů než smí na to skočit.Při pravidelném užívání.Chci být prostě chráněná.Proto to také beru.Díky chlape;)
Od: pb®
Datum: 06.01.13 22:09

Proč by se tomu nedalo věřit? Léky podléhají schválení a klinickým testům, takže tomu, co je v příbalovém letáku bych věřila. Pokud nemátě nějaký extrémně nepravidelný cyklus, jako že ovulujete v době menstruace (jsou prý i takové), můžete být klidná.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.01.13 21:55

Po týdnu užívání by to mělo být oněch 99,9%.

doplněno 06.01.13 22:50:

;)

Ohodnoceno: 2x

Od: krkovicka*
Datum: 06.01.13 22:01
Dám na tvou radu a dík.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.