Průjem - můžu ovesnou kaši?

Od: Datum: 12.09.12 09:40 odpovědí: 8 změna: 15.09.12 19:17

dobré ráno mohu parý den když sem mela průjem ovesnou kaši kupovanou? nevim co furt jíst.dekuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.12 09:55
avatar

Dejte si colu, rohlíky, pomáhá to a ovesnou kaši bych dal později.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 09:56
avatar

Moc tomu dotazu nerozumím. Nevím, co je kupovaná ovesná kaše a nerozumím souvislosti mezi dnem průjmu a "furt" jíst. Nicméně po průjmu bych jedla suché rohlíky a pila hořký čaj. A ovesnou kaši až později, až se zažívání usadí. Ovesná kaše má mírné projímací účinky. Ale opravdu jen mírné. Takže na zácpu jednorázově nepomůže, ale po průjmu je lepší se jí pár dní vyhýbat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 12.09.12 09:59

Dobrý den.

Ovesnou kaši nedoporučuji, zvlášť tu kupovanou. Vemte si suché pečivo, hořký čaj, suchary,strouhaná jablka, banán. Po zlepšení potíží libové maso, rýži, těstoviny, lehký jourt. Máte-li chuť na kaši, uvařte si kaši rýžovou nebo bramborovou bez mléka.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: nokofein*
Datum: 12.09.12 10:55

ahoj majinko,

záleží, jestli jsi se prostě "pos*la" po nějaké dietní chybě;) anebo jsi opravdu měla průjem třeba 2-3 dny. Každopádně při průjmu z těla odchází mnoho vitamínů a minerálů, proto jsou taky třeba (mj. to, co ti radili výše) i slané tyčky a hořká čokoláda. Kaše rozhodně vhodná není.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 12.09.12 11:10

Jestli tam bylo pátý den, tak bych se zeptal pátý den čeho. Měla jsi 5 dní průjem, nebo to je 5 dní, co jsi ho měla? Pokud první odpověď, tak ti už nade mnou poradili a pokud druhá, tak už můžeš jíst, co chceš. To už je dost dlouho.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.09.12 11:52
avatar

Ovesná kaše je spíše projímavá, protože je plná balastu. Ovesný vývar se dává malým dětem do sunaru, když jdou ztuha. Rýžový a rýže upravuje ale nestaví. *palec*Jestliže jste už pátý den po problémech, uvařte si bramboračku s mrkví, petrželí, celerem, jestli máte doma květák, tak ten také, s hrstkou rýže, místo zásmažky. Zadělávanou mrkev, rýžový nákyp, rizoto s kuřecím masem, brambory s kyškou nebo podmáslím, které obnoví zničenou floru ve střevech. ;)Střeva, aby mohla dobře pracovat, potřebují výživu, tak to neřešte hladovkou nebo rohlíky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.09.12 14:40
avatar

Spíš rýžovou kaši,mrkev + brambor = rozmixovat, dětské piškoty

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 15.09.12 19:17
avatar

Ne, ovesná kaše se dává k jídlu při zácpě, protože podporuje "průjem". Vy jezte rýži, mrkev, jablka a banány.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.