Stojí piercing za to?

Od: Datum: 11.09.12 21:31 odpovědí: 13 změna: 07.11.12 20:55

Dobrý den,chci už dlouho piercing do pupíku.Ptám se skoro každého,kdo piercing má a každý řekne něco jiného...Třeba někdo řekne,že je lepší si to nechat píchnout u chirurga a někdo zase,že je to lepší v salonu.Tak nevím...A jak dlouho se to tak hojí?Někde jsem četla,že to bolí jako čert,ale kamarádka říkala,že to tak není...A hnisá to hodně? A jak tak dlouho? Prosím jestli máte vlastní zkušenost,radu uvítám :) Děkuju moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 11.09.12 22:04
avatar

Hlasoval jsem NE, zrovna pupík je docela citlivé místo, nikdy nevíte, jaké další problémy Vám to přinese...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 11.09.12 22:54
avatar

Tak tam určitě ne, je to na pohled docela odpuzující :)

(mimochodem dneska na ulici ženská s tetováním v oblasti od středu prsa ke středu klíční kosti, tři štrůdly takovejch přerostlejch lezoucích mravenců.. to mi přišlo jako docela uhozený.. co s tím bude dělat někdo, kdo má ze členovců nepřekonatelnou hrůzu a pak pod svetrem najde tohle?*ee**smich*)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 12.09.12 01:16
avatar

V pupíku se piercing docela dost špatně hojí.Dost často to tam hnisá a když,tak se má dělat raději na podzim nebo v zimě,ať se do dalšího léta pořádně zahojí.Nemělo by se s tím chodit plavat kvůli infekci.Od dcery kamarádce se hojil přes půl roku,pořád jí to hnisalo,pupík se otřásá při kýchání,smíchu,pláči,při zvedání předmětů,cvičení i jiných běžných denních čiností, ...prostě skoro pořád a při tom všem to prostě bolí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 12.09.12 06:01

Hlasoval jsem ne, protože se mi to celkově hnusí kdekoli. Když to má holka ve xichtě, tak je pro mě hnusná a neopřel bych o ní ani kolo, a když bych to někdy našel kdekoli jinde na těle, tak mě to odpudí úplně stejně, ale je to věc názoru, když někdo chce, ať si do sebe píchne třeba vidle, mě je to jedno.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.09.12 09:15
avatar

Vidle*haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 12.09.12 07:27
U mě byste taky neuspěla.Pamatuji si éru piercingu v pupku.Holky že třídy si ho propichovali o přestávce.Dva dny na to obě nepřišly do školy.Hnisavy zánět který se těžko léčil.Mimo dírky přišla i s monoklem od rodičů.Dobře ji tak...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nokofein*
Datum: 12.09.12 08:05

ahojky,

pupík je fakt nešťastný místo, kromě toho, co ti psali ostatní výše: hrozí ti nebezpečí, že si zipem u kalhot tu náušnici nešťastnou náhodou vyrveš (jako moje kamarádka *zed*) a to mi věř, že uvidíš všechny svatý*andel**andel*;).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.09.12 09:23
avatar

Dobrý den. Žádná "paráda" nestojí za to, aby si člověk zadělal na případné zdravotní problémy. Když se do těla dostane např. infekce, není o co stát. Ale je to Vaše tělo, Vaše rozhodnutí. Zvažte ho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.09.12 13:05
avatar

Fuj piarcing. Na to se vážně vyprdněte, není to vůbec hezké. Navíc si koledujete o problémy - např. jakou máte jistotu, že ten salon je opravdu velmi čistotný a desinfikuje všechny nástroje? Nevěřila bych jim.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ducati996*
Datum: 12.09.12 13:07

Mám ráda tetování ale do piercingu bych nikdy nešla. Když jsem viděla u kamarádky jak to hnisá a že přeš rok se hnisu a bolesti nemůže zbavit,tak mě to pěkně odpudilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabudruhahezcipolovicka
Datum: 12.09.12 19:50

Do pupíku u někoho prověřeného. Bolí to trochu víc než jinam. Ale dá se to vydržet. Není to pro padavky.

Pokud to chytne zánět, tak bylo něco špatně. Většinou nějaká špína na nástrojích nebo na samotném piercu. A hnisat to bude tak dlouho jak se to nechá. Pokud se to opravdu zanítí, je lepší to vyndat a zahojit.

Zabu: A mě se to v pupíku líbí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ne
Datum: 12.09.12 20:13

NE OPRAVDU NESTOJÍ nedělejte to budete litovat jako půlka lidí z naší třídy...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: missi
Datum: 07.11.12 20:55

ahoj piercing mám za chvilku jsem to měla propíchnutý mě to nebolelo alE ty kteří zpevní břicho to bolí já jsem za piers ráda zahojený jsem to měla za 2 týdny ale kamerád mi zo to zachytlo a mě to začalo hnisat .hnisalo m to asi měsíc (používala jsem borovou vodu)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.