Legíny-ano nebo ne?

Od: Datum: 07.09.12 15:25 odpovědí: 7 změna: 14.09.12 13:23

Dobrý den,

chtěla bych si koupit legíny,ale mám menší problém.Nevím,k čemu je nosit! Opravdu mě nenapadá,k čemu bych nosila třeba legíny v jasných barvách nebo se vzorem.Máte s nimi zkušenosti?

Přemýšlím,jestli se hodí k mé postavě...viz.obrázek.

A nevíte někdo,kde v 4esku sehnat ty s potiskem vesmíru,tzv.Galaxy leggins?Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: anonymniholka
Datum: 07.09.12 16:21

Ahoj, zkus nosit legíny pod kraťasy ladící barvy nebo k barevnému triku.

K postavě se ti legíny hodí.

Od: viky®
Datum: 07.09.12 16:45

Dobrý den, Girl. Máme tři děvčata, jedna je na vejšce, legíny nosí pod kraťasy, pod krátkou sukni, jednobarevné, barevné, bláznivé barvy, je to moc pěkné. Určitě Vám budou slušet, dívejte se kolem sebe, je to oblečení, nejen mladých dívek. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 07.09.12 16:47

Ahoj, zkus je nosit k nějakému delšímu tričku, nebo ke kratším šatům. Nebo legíny a na to kraťasy. Já nosím červené kraťasy k černým legínám. ;)
doplněno 07.09.12 16:53: Nebo to tričko, co je na tom obrázku, tak to by se k těm legínám taky hodilo. ;D
Ohodnoceno: 1x

Od: pb®
Datum: 07.09.12 19:19

Legíny se hlavně mají nosit tak, aby člověku nekoukal zadek. Takže k nějaké tunice, šatům, sukni.

Ohodnoceno: 3x

Od: elko*
Datum: 10.09.12 21:38

Ahoj, galaxy legíny najdeš v nabídced Youngprimitive: http://www.youngprimitive.cz/fashion/leginy-hubble-1175

Od: katuvsleh
Datum: 14.09.12 09:55

Legíny málokomu sluší a moc vkusné zkrátka nejsou. Tato zěmě je ovšem miluje. Nosí se ke krátkým sukýnkám, ke kraťasům...A je to vždycky děs. Pokud už, tak snad jedině s nějakým delším volnějším vrškem, třeba nějakou tunikou, dlouhou dostatečně tak, aby nekoukal zadek. A také aby byly dostatečně neprůhledné a ne nějaká sepraná síťka.V oblibě je mají slečny, které by svou postavu měly raději schovávat v pytli. Ty, kdyby si k nim vzaly cokoli, tak to bude nemožné. To naštěstí není tvůj případ, ty jsi štíhlá. Krom toho ovšem, aby ten pohled lahodil oku, musí být nohy taky rovné, což bohužel z fota zcela poznat nejde. Někdo to nedokáže vyhodnotit ani když na sebe kouká do zrcadla a odtud na něj jukají nožky do X. To je pak podívaná

Datum: 14.09.12 13:23

Postavičku máš pěknou /až jsem jen tiše zazáviděla *smich*/. Legíny si můžeš dovolit. Ale držela bych se dvou zásad:

1/ Vybírala bych si jen jednobarevné, ty s potiskem se mi zdají takové "cirkusové".

2/ Nosila bych je k delším tričkům, či dlouhým svetrům, které mají být v této sezóně velice módní. Co se mi nelíbí, jsou legíny pod sukněmi, to je jako by děvče obléklo dědovy podvlíkačky.

Uvidíš sama, v čem se budeš cítit dobře. Jaga.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.