Chci menší prsa

Od: Datum: 04.09.12 19:48 odpovědí: 13 změna: 12.09.12 17:25

Ahoj chci se zeptat je mi 15 a má velká prsa a celkově jsem trošku ale jen trošku prostornější děvče,ale to je jedno chci se zeptat co mám udělat pro to aby se ty prsa zmenšila mě to strašně vadí někdy se i za to stydím ...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.09.12 19:53
avatar

Dej tomu čas, třeba do osmnácti, jsou i horší handicapy...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drejdl*
Datum: 04.09.12 19:53

Karčo, prsa si žádným jednoduchým způsobem nezmenšíš. Na plastickou operaci ani nemysli, v Tvém věku nelze. Šanci bych viděl v celkovém úbytku na váze, protože značnou část Tvých prsou tvoří tuková tkáň a ta při hubnutí mizí. Ubereš-li na váze, zmenší se o něco i prsa. Jinak Tě ubezpečuji, že spousta mužů větší prsa vítá a dost Tvých vrstevnic má problémy opačné.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mowla*
Datum: 04.09.12 19:54

Trošku prostorově výrazné děvče je vždycky hezčí, než holka, která - vysleče-li se, jako by odešla... ;)

Přestaň se stydět a a užívej si obdivných pohledů... ;)

BTW - stejně s "tím" nic nenaděláš, leda plastikou...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.12 19:55
avatar

Pokud k tomu máš dispozice - mrkni na mamku, babičku, tak budeš mít velká prsa celý život:) Většina holek si stěžuje, že je mají malá, takže ti budou asi závidět, ale to se srovná. Někdo má malá, někdo velká, na tom nesejde.

Pokud jsi prostorově výraznější a cvičením nebo úpravou stravy (ne nesmyslnými dietami) shodíš pár kilo, jako první jdou dolů právě prsa, protože jsou stavěná z tuku:)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.09.12 20:06
avatar

Ahoj. Za prsa se nestyď! Některá žena je má malá a chtěla by větší, jiná má zase větší a chtěla by menší. Důležité je, že je máš zdravá. A pokud by Ti prsa vadila ze zdravotních důvodů později, dá se to řešit. V patnácti letech se měj ráda taková, jaká jsi. Nikdo nejsme akorát, neboj se. Se svojí postavou celkově můžeš buď něco udělat (cvičit, změnit stravovací návyky atd.) nebo se s ní smiř a nauč se jí nosit. I prostorově výraznější ženy dokáží být pro muže atraktivní a velmi přitažlivé!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.09.12 21:16
avatar

Jak už tu zaznělo, celkové zhubnutí pomůže, ale jen částečně, a v tomhle věku ještě nic dělat nelze. Určitě investuj do hodně dobrých podprsenek, jinak si zničíš záda - s tím opravdu pečlivě. Sportovní podprsenky drží pevně a opticky zmenšují, třeba by ti to mohlo být příjemné, ale vybírej pohodlné, ať netlačí. Až přestaneš růst, v těch 17-18, je případně čas uvažovat nad plastickou operací, ty zmenšující jsou o hodně méně náročné a rizikové a pokud budeš opravdu hodně prostorově náročnější, může i přispět pojišťovna. Ale možná ti to potom už nepřijde - v 15 se spousta dívek necítí dobře v moc dospělém těle, ale ono se to časem srovná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 04.09.12 22:45

To není pravda. Zmenšení prsů sice stojí méně, protože není potřeba platit žádný implantát, ale rozhodně není méně náročné a rizikové, než zvětšení, spíš naopak. Zatímco u zvětšení se "jen" vsune implantát, u zmenšení dochází k odříznutí tkáně, takže minimálně hrozí větší krvácivost, která u hodně velkého poprsí může vést až k nuntosti transfuze. Může dojít k poškození mléčné žlázy, takže u zmenšení hrozí větší riziko, že žena nebude schopna kojit. Také není rozumné podstupovat operaci před plánovaným těhotenstvím, protože mlečná žláza ze plně vyvine právě až v těhotenství. Nikdo dopředu neví, jaké škody těhotenství a případné kojení na poprsí zanechá. Pokud se podstupuje zmenšení před těhotenstvím, počítá se s další reoperací.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: itan71*
Datum: 05.09.12 21:12

Milé děvče v tvém věku to nepůjde s plastikou (ze zdravotních důvodů by Ti možná pomohli ale to je na posouzení lékařů) a jak se říká ženská krev a mlíko.Moje přítelkyně měla ten samý problém a nenadělala s tím nic buď sundat váhu nebo nosit volnější oděv aby nebyly uplé

doplněno 08.09.12 22:13:

Nenosit podprdu co prsa zvedá ale obyč třeba sportovní

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucka*
Datum: 07.09.12 16:26

Ahoj zkus prsa opticky zmenšit tím že budeš používat za trička nenápadné a tmavé barvy např. šedivá růžová, černá atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 08.09.12 23:44

Ahoj, uvidíš, že časem na ně možná začneš být pyšná. V patnácti, kdy je spousta holek ještě plochá, tím budíš hodně pozornosti a možná se necítíš dobře. To zažila spousta holek s velkými prsy. Hodně z nich je ale za pár let začalo milovat!

Jinak ti doporučuji koupit si skutečně kvalitní a padnoucí podprsenku. Většina děvčat nosí nevhodnou podprsenku a ta prsa dělá často ještě vypouklejší, než by měla. Pokud nevíš, jak by měla podprsenka sedět, zkus si to najít na netu, nebo řekní, pošlu odkazy.

Slyšela jsem, že existují i speciální podprsenky, která prsa jakoby zmenšují. Myslím ale, že to musí být nepohodlné.

Někomu se zmenší prsa, když ubere na váze, část prsou je i tuk. Ne ale každému.

Zkus také dělat cviyk na posílení prsních svalů, prsa to přímo nezmenší, ale zpevní a tak působí "ukázněněji".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rose15*
Datum: 12.09.12 09:57

Ahoj, ve tvém věku také doporučuji počkat, během pár let se tvoje tělesné proporce ustálí. Zmenšení prsou je zákrok, který se provádí zejména pro odstranění zdravotních potíží jako je bolest zad, apod. Pokud budeš mít se svým poprsím problémy i budoucnosti, dá se tato operace hradit skrze pojišťovnu, ale to je opravdu otázka příštích let. Pro současnou situaci doporučuji zařadit do svého života více pohybu a popř. upravit i stravu. S celkovým hubnutím se zajisté dostaví i zmenšení prsou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 12.09.12 11:08

Vadí? Stydíš? Za co? Vždyť to je od přírody, na to nemáš nejmenší vliv. Navíc se pozeptej spolužaček, nebo si projdi tady příspěvky, myslím, že každá druhá holka ve tvém věku ti zase závidí, protože se jí ty její zdají malá. Vím, že je to ve tvém věku těžké, ale vůbec to neřeš, prostě ti to příroda nadělila a někomu zase ne. Časem zjistíš, že život není o velikosti prsou nebo postavě a tvé okolí jakbysmet.*jasne*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: itan71*
Datum: 12.09.12 17:25

Ber to jako u kluků někdo ho má menšího někdo většího a co mají dělat nic protože to nejde jen operativně

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.