Spalovač tuků Pyrolis

Od: Datum: 28.08.12 17:44 odpovědí: 13 změna: 08.12.14 10:32

Ahoj, nemáte někdo ponětí, kde bych sehnala tento spalovač? Asi před rokem jsem ho na základě doporučení a hodně kladným referencím na webu vyzkoušela a za měsíc zhubla přes 5 kilo, ale teď jej nemůžu nikde sehnat.:( Tam co jsem ho kupovala už ho vůbec nemají. Zkoušela jsem i spalováky jako Lipo 6 nebo Hydroxycut, ale to jsou jen vyhozené peníze a účinek žádný. V nějakém eshopu jsem našla jen fotku a fůru skvělých referencí, ale skladem ho nemají. Nevíte, kde by se dal koupit? Byla bych vážně moc vděčná. Moc děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.12 23:44

Nejlepším spalovačem tuků je pohyb.

Ohodnoceno: 2x

Od: kudrlinka
Datum: 01.11.12 15:28

...ale kdepak žijete? Dneska stačí se natáhnout na lehátko, a nechat si za šíleného pískotu v uších bezbolestnou metodou rozbourat podkožní tuk, který se v několika týdnech odplaví z těla čůráním...:D

Nevýhoda je, že si musí člověk odříct spoustu věcí, jako při běžném dietním režimu. Výsledky se po týdnech dostaví stejné u obou metod. Jen s tím, že za ten pískot v uších se připlácí*smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: danuse*
Datum: 01.11.12 15:13

ahoj, pyrolis jsem užívala 2 měsíce a při nijak přehnaném jídelníčku jsem dostala dolů něco přes 8 kg. Musím uznat, že to byl první spalovač, který mi účinkoval i v době kdy moje cvičení nebylo nijak pravidelné. Taky ho už nějaký měsíc sháním, ale pořád se jen oddaluje termín dodání, co si tak všímám a zdá se, že je o něj nějak velký zájem.

Od: kudrlinka
Datum: 01.11.12 15:16

...nebo ukončena výroba a ztažen z prodeje*nevi*

Datum: 01.11.12 15:23

proč ho znovu scháníte? Chcete zhubnout ještě více , nebo se vám váha vrátila a nyní chcete znovu zhubnout těch 5 kg?

Datum: 01.11.12 15:24

Dobrý den,

prodávají ho třeba tady: http://www.fitness-24.cz/spalovace-tuku/pyrolis-1 ale píšou, že je skladem až od půlky prosince...

Od: vladkas
Datum: 09.10.14 19:35

ahoj, taky jej teď soustavně sháním, ale je to nějaké nedostatkové zboží. Měla jsem ho 2krát a vždycky se mi podařilo zhubnout přes 4 kila, teď ale nevím co si počít, protože nevím kde jej sehnat a jiné spalovače mi prostě nefungují nebo mi je po nich špatně. Nevíte někdo kde bych jej koupila? Buď je vyprodaný nebo na pořadník! Je to ke vzteku.

Od: mirka*
Datum: 15.10.14 17:33

Taky nedám na pyrolis dopustit a zhubla jsem s ním během měsíce 3,5kg a to jsem nijak drasticky necvičila. Našla jsem ho na fitness24.cz a na profi-proteiny.cz, ale u obou prodejců je vyprodáno. Na diskusi u fitness24 jsem našla že má dorazit na konci října v nějaké nové vylepšené verzi která má být ještě účinnější než ta původní. Udělala jsem si předobjednávku raději na 3 balení protože kdoví kdy zase bude. Hlavně už aby to bylo...

Od: lolitas
Datum: 17.10.14 17:08

Radeji jsem si pyrolis take predobjednala. Na fungujici spalovace mam docela smulu ale na pyrolis jsem nasla moc kladnych ohlasu tak uvidime :) snad neco co bude konecne ucinkovat

Od: kvetinkakrasna
Datum: 28.10.14 11:52

Já jej hledám už asi půl roku to jsem se ptala i po kamených obchodech.Mají ho tady http://www.fitness-24.cz/spalovace-tuku/pyrolis-1 ale vypadá trochu jinak než ta předchozí verze.Pokud má být ještě silnější tak jsem zvědavá na účinek protože ta předchozí verze byla super.Též jsem si jej předobjednala :) pak určitě dejte vedět jak vám zabírá

Od: vladka0
Datum: 25.11.14 16:02

V pátek mi konečně po dolouhém čekání přišel a hned večer jsem si jej před cvičením vzala a mám z toho zatím dobrý pocit. Asi po dvaceti minutách jsem cítila zvýšení energie a určitě jsem se při cvičení víc potila. Po cvičení jsem nebyla tolik unavená. Za měsíc se zvážím a uvidíme jak dopadnu. Nevim jestli je to tím pyrolisem, ale od doby co jej užívám nemám chuť na sladké :) Máte někdo stejný pocit?

Od: sophia
Datum: 08.12.14 10:32

Pyrolis mě příjemně překvapil a přiznám se že jsem tak intenzivní účinek ani nečekala.Užívám jej necelé 3 týdny a po včerejším převážení mám o 3 kg méně což přisuziji právě spalovači. Způsob cvičení ani jídelníček jsem totiž nijak neměnila. ano, více se potím ale sladké standardně nejím, takže nemůžu posoudit. Vzhledem k intenzivnímu účinku jej jistě doporučím.U mě je to v tuto chvíli nejlepší spalovač

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.