Působení melíru,jak dlouho?

Od: Datum: 22.08.12 21:31 odpovědí: 3 změna: 23.08.12 18:38

Jak dlouho má nechat kadeřnice působit melír? Mě ho nechala necelých 10 minut a poté ihned sundávala alobal a myla vlasy.Není to málo? Je fakt že melír mi "chytl" velmi slabě,skoro vůbec ne.spíš se ten starý melír jen trochu obnovil.Navíc po melíru jsem měla vlasy tak nějak akorát,nyní je mám za 2 dny mastné a to jsem byla u kadeřnice před týdnem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: lizzza*
Datum: 23.08.12 09:26

Záleží na typu barvy, respektive melíru, většinou by se měl nechat ale déle, alespoň 20 minut, ale dnes už jsou na trhu tyto nové typy, které prý stačí takto málo, měla jsem stejný problém, já si teda vlasy dělám sama doma, ale koupila jsem si ty, které jsou za '10min' a nechytá to tak dobře, je lepší o něco déle.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 23.08.12 15:05
avatar

Já bych řekla, že délka působení barvy záleží na vlasech zákaznice a na typu barvy. Kadeřnice se možná zbytečně (?) obávala, aby Vám vlasy nepoškodila.

doplněno 23.08.12 20:47:

Asi tu nemůžeme dost dobře posoudit, jestli kadeřnice něco odflákla nebo ne. Spíše se přikláním k názoru, že kadeřnice prostě byla u melírovaných vlasů opatrná, nechtěla riskovat poškození vlasů. Příště můžete kadeřnici sdělit, že potřebujete delší dobu působení, pak by to kadeřnice na Vaše riziko (!) měla udělat podle Vašeho přání.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: felicitas01*
Datum: 23.08.12 18:38

Děkuji Vám i @lizzza za odpověd.Vlasy mám zdravé a na melír chodím 3x do roka.Spíš si myslím zda kadeřnice dobu působení melíru neodflákla

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.