Těhotenství a výpočet početí

Od: Datum: 22.08.12 12:58 odpovědí: 18 změna: 25.08.12 01:08

Dobrý den,

Jsem těhotná a nevím kdo je otcem..

Jsem v 16týdnu a 6 dni,poslední menstruaci jsem měla 26.4.2012.

Pravdepodobne otehotnení pry bylo mezi 9-12.5.2012.

Vím že to nebylo ode me hezké,ale vyspala jsem se z jiným mužem 15.5.2012

od 8-12.5 jsem měla sex ze svym přítelem.. že jsem těhotná jsem zjistila po 3 měsíci a ted nevím kdo je otcem,prosím poraďte kdo může byt přpadný otec,nebo jak se to dá spočítat.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 22.08.12 13:07

Pokud ten náhodný muž nebyl např. černoch (nic proti černochům, ale tohle by se mohlo rychle profláknout ;) ), trvej na tom, že otcem je přítel...

Takových ´kukaček´ je...

:D

doplněno 22.08.12 13:57:

To Krkovicka: ... "třetí taťka" ... *smich*

Od: timea89
Datum: 22.08.12 13:34

černoch zrovna není, něco ve stylu mulat-indián ) takže snědá pleť.. :( těd se bojím aby se mi nenarodilo něco kávového... i přítel má tmavěhnědé vlasy, ale snědy teda není. Nevím jak to zvládnu sama,řekla jsem to oboum,jen s tím rrozdílem že milenco jsem řekla že nevím čí to je, je ochotný po porodu podtoupit testy otcovství, a že se nechce nijak na výchově podílet s tím že mi bude platit alimenty.. S podnikání mám dluh na zdravotním a v práci jsem dostala v dubnu výpoved takže zrejmě nemám nárok na porodné ani maeřskou, o jake příspěvky bych mohla prosím žádat? Jsem rozhodnutá nedat dítě k adopci..

Datum: 22.08.12 17:49

Jestli jste si jako OSVČ neplatila neomcenské pojištění, budete mít nárok na rodičovský příspěvek - od porodu do 4 let věku dítěte. Pokud by však splnil podmínky pro přiznání peněžité pomoci v mateřství (PPM, dávka nemocenského pojištění) otec dítěte, mohli byste zvolit jinou variantu.

Jinak by přicházela v úvahu pouze státní sociální podpora nebo pomoc v hmotné nouzi (přesné informace získáte na kontaktním místě úřadu práce).

Datum: 22.08.12 18:18

Jsem vedená jako PPZ (podřízený pojištovaci zprostředkovatel) u ČNB případný otec s tím nechce mit nic společneho, jen bude platit alimenty.Pomoci se od něj nijak nedočkám, málem si to ten den mrskl co jsem mu to řekla,že jsem těhotná a nevím s kým..

Datum: 22.08.12 23:12

Myslím, že by otec udělal velkou chybu, kdyby jej to nezajímalo, a kdyby Vám odmítl pomoc.

Nepomůže-li Vám otec dítěte získat jinou variantu rodičovského příspěvku, budete od porodu do konce 9. měsíce věku dítěte pobírat 7.600 Kč měsíčně a potom až do 4 let jeho věku 3.800 Kč měsíčně. Protože z 3.800 Kč měsíčně s dítětem nevyžijete, bylo na něm dost vysoké výživné - na dítě i na Vás.

doplněno 22.08.12 23:13:

Rodičovský příspěvek

doplněno 24.08.12 17:21:

Pro možnost volby varianty rodičovského příspěvku je nutné stanovit vyměřovací pro výpočet PPM. Nemůžete-li jej doložit Vy (neplatila jste si nemocenské pojištění), může jej doložit otec dítěte. Pro možnost volby stačí, když podmínky pro přiznání PPM splní jeden z rodičů. O dítě byste samozřejmě pečovala Vy.

doplněno 24.08.12 17:22:

Rodičovský příspěvek

Datum: 23.08.12 14:22

Děkuji za odpověď. Ještě se zeptám jak by mi mohl pomoct otec? že by si vzal mateřskou on? Tím pádem ale bych nemohla byt s dítetem já..

Od: polednice
Datum: 22.08.12 13:07

Ne-Rozvážně jste ochranu nepoužila,že?Těžko radit.Co byste ráda,čí by to mělo být?

Datum: 22.08.12 13:39

radši bych samozřejmě kdyby bylo přítele..

Od: krkovicka*
Datum: 22.08.12 13:51

Spočítat to z určitostí na den nelze-před rokem jsem se tady ptala na mou kamarádku a její víkend u moře- https://www.poradte.cz/spolec…it-otcovstvi-mezi-bratry.html a jak to dopadlo?Oba nahnala na testy a teď se čeká na výsledky...
doplněno 22.08.12 13:56: To ještě chtěl každý vědět zda je 100% otcem,proto šli oba.Aby v tom nebyl třetí taťka.

Datum: 22.08.12 18:19

tak to jsem si jistá počtem případných otců )

Datum: 23.08.12 11:52

Chudák přítel, upřímně ho lituju!

Datum: 23.08.12 14:20

litujte,kdyz nevíte jak to mezi náma je.

Datum: 23.08.12 23:58

Právě proto to nechápu. Buď spím s jedním nebo druhým...nebo s žádným.

Datum: 24.08.12 09:56

to je váš názor,já vám svoje taky nenutím, pozdě bych honit.

Datum: 24.08.12 13:27

No když je pro vás takové jednání normální, tak je fakt, ze se vám na tom nic nemorálního nezdá. Být vaším přítelem, beru nohy na ramena.

doplněno 24.08.12 13:28:

...a ještě tak platit testy...!

doplněno 24.08.12 22:58: A co chcete za radu, když pravdu neunesete a neumite si to na rovinu vyrikat mezi šesti očima.

Datum: 24.08.12 18:15

suďte mě když mě neznáte.Čekala jsem spíš radu, že jsem udělala chybu vím taky.

Datum: 25.08.12 01:08

Timea...Nechci Vás soudit, na to nemá nikdo právo. Psala jste, že dítě k adopci dát nechcete...Takže co jiného Vám popřát, než pěkné a bezproblémové těhotenství..Až se dítě narodí, teprve pak se dělají testy na určení, či vyloučení otcovství. V době těhotenství by Vás měl podporovat finančně otec dítěte. Pokud nevíte, který to je, ať se podílí oba dva. Protože dle zákona se považuje za otce dítěte ten, kdo souložil v inkriminovanou dobu s matkou dítěte. A to byli oba dva..Oba dva by Vám tedy měli přispívat na výbavičku dítěte apod. Dokud se neprokáže, že jeden z nich otcem není, měli by Vás po dobu těhotenství finančně zaopatřt. V době těhotenství nebudete mít jinak na žádné jiné příspěvky zřejmě právo..Domluvte se s taťkama, když tohle ví oba, jak se o Vás a mimi postarají finančně.

Od: ruze®
Datum: 24.08.12 10:33

No vy jste teda dobrá, mulat-indián? Nebo spíše Rom? 8.-12. s přítelem, 15 s jiným,spočítat se to nedá,ani náhodou.Počkejte,až se dítě narodí, mulata-indiána myslím pozná na první pohled každý,ať přítel nemusí zbytečně platit testy.;)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.