Celulitida vs štíhlé nohy

Od: Datum: 21.08.12 10:28 odpovědí: 5 změna: 21.08.12 13:07

Dobrý den, mám takový problém a potřebuji poradit. V poslední době jsem docela přibrala, nijak rapidně, ale rozhodla jsem se pro zdravější životní styl, abych trošku zpevnila postavu. A hodně se zaměřuji na prevenci proti celulitidě, protože i když je mi 16, tak už s tím začínám mít malinké problémy.
A teď k tomu hlavnímu. Na internetu jsem četla, že nejlepší způsob, jak se zbavit a předejít celulitidě je, že po sprše si pustíte velice studenou vodu a chvíli jí masírujete problémové partie. Že se kůže prokrví a zabraňujě tvorbě celulitidy.
Na jiné stránce jsem zase našla, že jedna slečna se ptala, jak zvětšit prsa a bylo jí odpovězeno, že má prsa polívat studenou vodou a časem, že se obalí tukem.

A teď právě nevím. Bojím se, že když si začnu nohy masírovat studenou vodou, tak se mi obalí tukem. Nevíte, co by na tom mohlo být pravdy? Děkuji moc


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: sarkaona*
Datum: 21.08.12 10:36

Bohužel, žádná zaručená rada neexistuje. Pokud by takový trik byl, ženy by byly krásné, hladké a bez pajizévek. Můžeš si jí trochu zmírnit a třeba i pozastavit, ale nezbavíš se jí nikdy. Vím, že existuje i cvičení, ale jak jsem řekla...

Spíš být tebou, bych měla ráda svoje tělo i s tímto menším nedostatkem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.08.12 10:57
avatar

Šárko, jestli dovolíte, přidám k vašemu správnému povídání ještě větu o zdravém životě. Správném stravování a o pohybu. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sarkaona*
Datum: 21.08.12 11:04

babkazov, nic nenamítám.;)... k tomu pohybu, vím, že se cvičí ty jemne, ale zákeřné cviky s gumou

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kachnicka*
Datum: 21.08.12 12:51

Vím, že nic zaručeného neexistuje, ale chtěla jsem se zeptat, jestli ta studená voda nepodnítí k tvorbě tuku na nohou. Víte ne, jak to myslím? Ale i tak děkuju.. :)

Datum: 21.08.12 13:07
avatar

Dobý den. Kachničko, podle mne je to naprostý nesmysl. Kdyby šla zvětšit prsa tím, že by se polívala studenou vodou, pak by zde nebylo tolik dotazů na to, co dělat, aby se prsa dívkám zvětšila.To by tuto metodu praktikovaly ženy s malými ňadry už dávno a každá by je měla tím tukem obalená a velká, jak která chce. Masáže proti celulitidě se doporučují tímto způsobem provádět jako prevence. Ale vemte si, kolik modelek je hubených a tu celulitidu mají také. Nevěřte všemu, co se píše. Masáže si klidně dělejte pro svůj lepší pocit a že se Vám potom nohy obalí tukem, toho bych se opravdu nebála. Pokožka se prokrví a trochu vypne. Je to neškodná metoda.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.