Maggi dobrý hostinec kuře na paprice

Od: Datum: 19.08.12 11:40 odpovědí: 6 změna: 19.08.12 16:38

Dobrý den,ted sem přišel z obchodu a koupil sem Maggi dobrý hostinec kuře na paprice .No jenže na zadní straně obalu píšou že tam mám přidat máslo jenže my máme jen perlu mužu jí tam dát?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: iviv
Datum: 19.08.12 11:40

.

Od: ron*
Datum: 19.08.12 11:46

Dobrý den.

Pokud je to Perla i pro teplou kuchyni, pak ji tam klidně dejte.

Od: iviv
Datum: 19.08.12 11:49

máme jen pro studenou kuchyni.stal by se něco kdyby sem tam nedal máslo?

Datum: 19.08.12 11:46

Můžeš dát Perlu,ale v poměru,který má obsah tuku mezi Perlou a máslem.Máslo má obvykle 75 - 85% tuku,Perla spíše mnohem méně.

JABRAKA

Datum: 19.08.12 11:55

Skočte ještě pro máslo nebo nějaký tuk na teplou kuchyni. Perla do studené kuchyně se hodí na pomazánky apod., v horkém jídle by se srazila. Tak opravdu dodržte, co je psáno na obale. Vždyť to máslo potom hravě spotřebujete. Ne?

Toto kuře na paprice jsem kupovala na dovolenou. Chuť to má dobrou, ale mrzelo nás, že tam není žádné maso, jen kolena a omáčka. Vylepšila jsem to tím, že jsem dala uvařit kuřecí prsa, měkké nakrájela na kostky a přidala do té omáčky. Pak už to nemělo chybu.:-P Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Od: askmenow*
Datum: 19.08.12 16:38

Taky už jsem to vařila bez přidání másla (na ohni v přírodě :D) - v baťůžku jsem fakt žádné neměla :D a šlo to. Jen to jakoby méně zhoustlo. Výrazný rozdíl vchuti jsem nepoznala.

Perlu bych tam nedávala, a) je rpo studenou kuchyni a b), ale to je jen můj názor, je to z margarínů, které neuznávám, úplně ten nejméně chutný.

Takže jakou nouzové jídlo se to dá i bez másla, není to ono, ale přežije se to. S máslem je to lepší, zaběhla bych pro malé máslíčko :) - takové to poloviční, než je obvyklé. Ale chápu, že v neděli možná není kam.

doplněno 19.08.12 16:38:

Pokud máte náhodou sádlo, spíš než perlu nebo než nic bych tam dala malou lžičku sádla.

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.