Antikoncepce a ztráta menstruace

Od: Datum: 19.03.13 16:52 odpovědí: 1 změna: 19.03.13 16:59

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Je mi 17, začala jsem brát antikoncepci. První pilulku jsem si dala v den, kdy jsem začala krvácet. Jenže po první pilulce krvácení ustoupilo, pak jsem trošku špinila a tím to skončilo. Nevíte, čím to může být? Je to normální? Vím, že se to nesmí, ale sem tam si zakouřím na nějaké akci. Nemůže to být tím? Děkuji za odpověd.


avatar
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.03.13 16:59
 
avatar

Tohle je při začínání braní HAK normální. Až budeš brát první prášek z dalšího plátíčka, taky ti po prvním prášku krvácení ustane.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.