Legíny k letním kozačkám

Od: Datum: 10.08.12 13:53 odpovědí: 9 změna: 10.08.12 19:37

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli se dlouhé nebo i tříčtvrteční legíny hodí k letním kozačkám ( k těm bavlněným ), není zrovna teplo a tak jestli k tomku můžu mít i toto místo kraťasů. Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: metallica*
Datum: 10.08.12 14:24

legíny s kozačkami není zrovna můj vkus

Datum: 10.08.12 14:29

Legíny by se samotné bez sukně nebo dlouhé tuniky nosit neměly...vypadá to hrozně.

Zda se to hodí ke kozačkám netuším, protože nevidím, jaké ty kozačky jsou a jak to jako celek bude vypadat.

doplněno 10.08.12 14:35:

Metallica - s tím souhlasím, protože jakmile nemá slečna nohy jak tyčky (a to vypadá strašně), vypadá to ještě hůř, než když tyčky má... legíny tak jedině pod sukni, jinak mě to taky moc nebere.

Datum: 10.08.12 14:31

mně se legíny nikdy nelíbily příjde mi že ani nejhubenějším holkám nesluší ale asi věc názoru

Od: darusenka*
Datum: 10.08.12 14:49

Datum: 10.08.12 15:06

koukla jsem na ten obrázek a nic proti ale příjde mi to jak když má jít na pole

Od: askmenow*
Datum: 10.08.12 18:37

Za mě je to tak, že letní kozačky by měly zmizet ze světa a že legíny se nehodí k ničemu, co by si člověk nevzal i bez nich. Legíny prostě nenahrazují spodní díl oblečení. Ne, ne, ne a ne. Možná tak na jógu, ne na ulici.

Datum: 10.08.12 18:48

Dnes se už prostě nosí všechno, ať to sluší nebo ne.

Souhlasím, že podobně by se dalo obléknout na sběr brambor, nicméně, je to móda, takže k čertu s nějakým vkusem.

Letní kozačky mi přišly jako nápad jakéhosi lehce podnapilého návrháře a upnuté legíny, na to už musí být exkluzívní postava, kterou na našich ulicích moc nevídáme, naproti tomu legíny ano.

Nejlépe by bylo, obléknout se pohodlně a nenápadně.

doplněno 10.08.12 18:55:

PRavda, chodit v létě v kozačkách, to je něco podobného, jako v zimě v pantoflích a můžu třeba tvrdit, že to jseu zimní pantofle...

Od: ron*
Datum: 10.08.12 18:50

Dobrý den.

Nikdy jsem neměla potřebu kupovat si letní kozačky. Přijde mi to jako "zimní sandály" . Leginy se mi líbí maximálně na doma s nějakým dlouhým trikem. Domácí pohodlný oděv. Ale je to jen můj subjektivní názor, pokud se v nich někdo cítí dobře, proč ne.

Od: katuvsleh
Datum: 10.08.12 19:37

legíny se nehodí k ničemu a taky skoro nikomu nesluší

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.