Sportovní podprsenky levně - kde?

Od: Datum: 06.08.12 21:06 odpovědí: 7 změna: 12.08.12 00:42

Dobrý večer,

chtěla bych si za přiměřenou cenu (max do 800kč) pořídit sportovní podprsenku Nike. Hledala jsem po Heuréce, líbí se mi jedna limetková:

a dále jsem si zatím nevybrala. Typově bych chtěla takovou, jako je na obrázku, na barvě zase tak nesejde, ale chtěla bych nějakou hodně ulítlou (svítivě zelená, červená, žlutá...). Máte někdo nějaký oblíbený internetový shop, kde by se daly sehnat kvalitní podprsenky tohoto typu, respektive shop, který je spolehlivý a nejsou s ním problémy? A cena je tam také příznivá?

Případně: za 14 dní pojedu do City Parku v Jihlavě. Máte tam někdo vysledovaný obchod, kde by se dala taková sportovní podprsenka koupit? Cena aby byla maximálně do 800kč. Prosím, poraďte mi, nějaký tip nebo něco.

PS. dávám to do rubriky pro ženy, protože muži asi sportovní podprsenky potřebovat nebudou *smich*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trixie*
Datum: 06.08.12 22:41

Na to ti řeknu jen jedno:kup si ji u větnamců,já vím já vím,ale mamka si ji tam koupila za 50,-Kč a je stejně pohodlná,stejně sportovní a má stejný vzhled jako značková sportovní podprda za 600,-Kč :) ,ale jak myslíš pokud chceš zanechávám odkaz:

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=sportovn%C3%AD+podprsenka&min=&max=>y=new&o=3

Datum: 06.08.12 22:48

:)Ty tvoje prsa teda musí být moc pěkný, když jim dopřeješ podprsenku za 800Kč.:)

Ale su rád, že takovýhle problémy jako chlap řešit nemusím.

Přeji ti šťastnou ruku při nákupu a příjemné sportování.

Od: lucimera*
Datum: 07.08.12 10:31

Díky všem.

A jen na vysvětlení - nemám moc hezké sportovní podprsenky, jsou většinou kupované jen tak ledabyle a každá stála asi 70-100kč, tak bych chtěla jednu dražší, která by byla doopravdy hezká a slušivá a mohla bych třeba (ne po městě, ale třeba při tréninku nebo při běhání) nosit nahoře jenom tu podprsenku, tím myslím, že bych neměla triko nebo tílko. Proto si ji chci pořídit.

Od: trixie*
Datum: 08.08.12 22:44

Ahoj,hele jak sem ti poslala ten odkaz na Heureku a tam si můžeš nastavit od nejdražšího nebo od nejlevnejšího a nejdražší je za 1 599,-Kč takže tam najdeš i dražší :)

Datum: 10.08.12 13:20

Před měsícem jsem si kupovala tyto dvě podprsenky na těchto stránkách http://www.alfa-sport.cz/kalh…matex-fany-damska-podprsenka/ , perfektně sedí,perfektní materiál.Dostala jsem je poštou do druhého dne,mohu jen doporučit.I komunikace s firmou výborná.

Včera jsem si ve vietnamské tržnici koupila podprsenky stejného střihu za úžasnou cenu 49,-kus.Koupila jsem si hned 5ks :).Na denní nošení stačí.Mají různé barvy.

Datum: 12.08.12 00:42

Podprsenky díky bohu nenosím a snad ani nebudu... už jsem i v čr viděl podprdy pro muže...

Nakonec nejednu podprdu jsem vybíral (ne pro sebe) a doporučím se podívat po značce craft, tchibo tcm, taky alpine pro měl velmi levné a dobré kousky.. tedy věci kolem 500 czk ...poprda od ťamana za 75 opravdu nebude fungovat tak jak sporotvní kousek, to jsou pouze mylné představy mladých lidí popř nepotících se...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.