Gelové nehty - lak není průhledný

Od: Datum: 06.08.12 18:26 odpovědí: 4 změna: 13.08.12 18:23

Ahoj holky, mám problém s gelovými nehty. Nedávno jsem si koupila sadu na gelovky a postupovala jsem podle podrobného návodu. Zvolila jsem nejprve něco jednoduššího a začala jsem s francouzskou manikúrou. Když jsem si nehty dodělala tak vůbec nevypadali hezky. Konec nehtu je sice krásně bílý, ale zbytek nehtu není průhledný, ale taky takový bílý, takže ta francie vpodstatě vůbec nevynikne:(! Chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, čím by to mohlo být nebo co dělám špatně. Děkuji moc za odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lizzza*
Datum: 06.08.12 19:58

Jednou z možností je, že nemáš naprosto čirý gel, ale jen ten matný a pak to vypadá takto.
Částečná chyba může být i v pilování, tam by se to ale nemělo projevit až takto do běla.

Datum: 12.08.12 16:52

ahojky tento problem jsem taky mela . a zjistila jsem ze mam spatny gel skus zmenit gel a uvidis nebo to muze byt peci ze ti to tak nezatavy

Od: riky99*
Datum: 13.08.12 17:43

Po nanesení podkladového gelu se nanáší ještě tzv.nehtový make-up , t.j. gel zpravidla s růžovým nebo meruňkovým nádechem,který práve zakryje stopy po broušení a nehezkých původních nehtech a nehtové lůžko vypadá zdravě a přirozeně. Pak se pokračuje bílou špičkou a na to čirý gel a pak fixní nadlak .

Od: delilka*
Datum: 13.08.12 18:23

Zdravím, já mám taky podobný problém, koupila jsem si asi před 2 měsíci sadu na gelové nehty za 1000kč kde byla pec.gilotina,3 gely( jeden bílí, druhý růžový a třetí průhledný),pak ještě pilník a to je asi vše, no a já že to bude dárek k mým 25ti nám od svého přítele, na nehty jsem začla chodit asi před 3 roky a vše dobrý jako nehty mě držely ty 3 týdny mohla jsem s tím dělat cokoliv i jako v práci jako pokojská, prostě nehty držely no a jak šel čas, tak jsem si řekla proč si to nekoupit vždyť ušetřím a navíc si to budu dělat sama a nebudu muset dojížděť za nehtařkou, tak jsem si koupila tu sadu.No a jak jsem si to začla dělat tak mě ty nehty vydržely tak max týden pak to bylo horší a horší a gel se mi sloupával jako by nic normálka to šlo sloupnout z toho nehtu, tak já celá naštvaná že proč to nedrží?Myslíte že mi tam dali šunty ty gely?nebo že dělám ty nehty špatně já?Ale přitom jsem se koukala na spousty návodů na netu a dělala jsem to podle nich,snažila jsem se co sem mohla a aji videa na youtube jsem se koukala a aji ten oblouk C , jako ty nehty nevypadají vůbec jako od nehtařky a navíc mi ani nevydrží ach jo, chtěla jsem ušetřit a navíc to vypadá že pokud mi nikdo neporadí nebo se to nenaučím tak budu muset pec prodat! *zed*

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.