Jak sušit rajčata v sušičce

Od: Datum: 04.08.12 17:52 odpovědí: 4 změna: 15.09.12 11:30

Pěkně zdravím,

dostala jsem větší množství rajčat. Chtěla bych jich část usušit. Nikdy jsem dosud rajčata nesušila, ale na internetu jsou poměrně podrobné návody.

Problém mám se sušičkou. Dostala jsem ji a sama nikdy nespouštěla. Je to sušička Dörrer (DA 750). Jedno nastavení je 0 - 12, jiné nastavení je 1 - 3. Návod nemám.

Chtěla bych požádat o doporučení, na jakých nastaveních teď sušit rajčata, případně houby, křížaly... Za malý zázrak bych považovala, kdyby mi někdo ofotil návod.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.12 18:14

Zázrak je tu!:)
My už tenhle typ sušičky používáme asi šest let, samozřejmě k němu máme návod v češtině. Pošlete mi vnitřní poštou e-mail a já Vám ten návod oskenuji a pošlu.

Ale pro začátek - nastavení 1-3 je intenzita sušení a nastavení 0-12 je časový spínač.

Už jsme v ní sušili leccos, i rajčata a naprostá spokojenost

doplněno 04.08.12 18:16:

V tom návodu jsou i časy a intenzita sušení, včetně rad, jak na to. Třeba rajčata spařená horkou vodou a oloupaná na stupeň 2 a osm až deset hodin.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.08.12 18:25

Těším se!:)

Od: zuzanan*
Datum: 15.09.12 11:15

mohu také poprosit o návod k této sušičce? Také jsem ji dostala a chystám se sušit hrušky,ale návod k ní nemám:( děkuji moc!

Datum: 15.09.12 11:30

Ráda přepošlu návod od Jerrymunga. Potřebuji znát vaši mailovou adresu. Doporučuji vám, abyste se registrovala a vnitřní poštou mi adresu poslala.

Pokud by vám stačila základní rada, tak hrušky se mají sušit na stupni 3 (případně 2) 6 až 12 hodin.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.