Chlupy na břichu - co s nimi?

Od: Datum: 01.08.12 18:17 odpovědí: 6 změna: 20.08.12 14:33

Mezi prsama a na břichu mám tmavší chlupy. Nejsem jediná kdo to tak má, moje kámošky to taky tak mají, ale nevíme co s tím dělat. Poradíte mi? :/

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.12 18:17

Žiletka nic nezmůže a jen to zhorší, obávám se, že jediné, co zbývá, jsou třeba depilace voskem - prostě tak, aby se kořínek chloupků zeslabil a chloupky rostly slabší a slabší.

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 01.08.12 18:26

Souhlasím.Určitě depilace. Žiletkou problém jen zhoršíte. Je dobré obrátit se i na kosmetický salón.

Datum: 01.08.12 18:39

Vyzkoušejte depilaci cukrovou pastou. Zvládnete to doma i sama.

Datum: 01.08.12 20:42

Radši než depilaci a holení vylezte na sluníčko a opalujte se, chloupky pak nebudou tolik vidět

Datum: 20.08.12 14:19

Odpověď na tuhle otázku by mě taky zajímala. Ale vylést na sluníčko někomu prostě nestačí *nevi*

Zajímalo by mě, jestli nejsou nějaké prášky nebo doplněk stravy, který by třeba snížil hladinu hormonu, co to způsobuje. Mám chlupy dlouhé a tmavé (po mamce dlouhé, po taťkovi tmavé), po celém těle, na břiše, na prsou i na zadku (podotýkám že jsem ženského pohlaví!). Dost mi to vadí a moc se stydím...

Od: janab*
Datum: 20.08.12 14:33

Pokud to máte pouze "geneticky", tak nic moc nepomůže. Pokud byste ale měla zvýšený růst ochlupení díky špatné hormonální hladině, tak může pomoci vhodně zvolený druh antikoncepce. Doporučuji poradit se se svým gynekologem.

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.