Nechtěné otěhotnění

Od: Datum: 31.07.12 15:43 odpovědí: 14 změna: 02.08.12 12:20

Pomozte mi prosím.. Je mi 15 a před pěti dny jsem spala z jedním klukem bez ochrany a antikoncepci nemám.. Když si zarazím prst co nejdál, cejtím ..no proostě myslím si že je to dělohha a je to takové dívné vyboulené...:( strašně se bojím že jsem těěhotná:( co si o tom myslíte vy? :(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 31.07.12 15:46
avatar

Že jste oba velmi lehkomyslní! *zed*

Po pěti dnech těhotenství ještě nepoznáš *stop*

Ale už se můžeš začít modlit ... *modla*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: krkovicka*
Datum: 31.07.12 15:49
to vyboulené bude hlavička-tlačí na bránu a je připraveno k porodu;) První sex a oba tak nezodpovědní!
doplněno 01.08.12 13:42: Myslím,že bys měla přestat číst pohádky a radši se uč abys byla chytrá holka.Tohle beru jako vtip...hodně špatnéj vtip;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 31.07.12 15:53

To co jsi nahmatala není děloha! Jinak počkej ještě tak 10 dní a kup se kdekoli v lékárně či drogerii těhotenský test za pár korun - http://www.lekarna.cz/tehoten…source=adwords&utm_medium=cpc

Taky hodně záleží na tom jestli tvůj přítel ejakuoval do tebe a nebo ho "včas" vyndal?!

Každopádně příště prosím tě nezapomen na ochranu .

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.07.12 15:54
avatar

Teď už se s tím asi nic moc dělat nedá. Já si myslím, že na strach už je trochu pozdě, to jsi se měla bát před pěti dny. Zatím nic nenaděláš, počkej a uvidíš, není nutně jasné, že jsi těhotná. Ale pro všechny případy počítej s návštěvou lékaře a s debatou s rodiči.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.12 16:02
avatar

Obávám se, že tady Ti nikdo z nás nepomůže. Nezbývá Ti, než čekat, zda se dostaví menstruace. Hmatem by to nepoznal pět dnů po styku ani gynekolog. Tak se uklidni a neplaš! Pokud svůj dotaz myslíš vážně, pak stejně vážně mysli na ochranu vždy před stykem, ne až po něm. Tobě je 15 let, nevím, kolik tomu chlapci, ale pokud je též nezletilý, mohlo by to mít i další důsledky, než je těhotenství. Nestrkej si nikam prsty, vyčkej pár dnů a pak šup na gyndu. A pokud to dopadne tentokrát bez následků, poučte se z toho a buďte zodpovědnější. Kondom snad zase tolik nestojí, aby to stálo za to riziko a strach.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.07.12 17:02

Co si o tom myslím?

Sex bez jakékoliv antikoncepce je v Tvém věku nezodpovědný hazard.

To jestli jsi těhotná teď nezjistíš, až později - těhotenský test, gynekolog.

To co sis nahmatala prstem je pravděpodobně děložní hrdlo.

Možná by nebylo od věci si o sexu něco přečíst a zjistit si informace předtím, než to zase uděláš... A pro příště trvej na kondomu!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: drejdl*
Datum: 01.08.12 21:59

Máte zřejmě na mysli děložní čípek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.12 12:20

Budiž... nepřesný terminus technicus... ale ve středu čípku je děložní hrdlo, takže jsem nebyl až tak "daleko" od pravdy... :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.07.12 20:57
avatar

No já nevím, mladá ženo, ale taková nezodpovědnost v současné době, kdy se o antikoncepci a sexu píše a mluví zcela otevřeně? Nechápu. Když už se cítíte být natolik dospělou, že sexuálně žijete, musíte umět na sebe vzít i zodpovědnost z možného otěhotnění. Holt, budete muset počkat do menstruace a pak se teprve uvidí. A pamatujte si, bez kondomu prostě nic nebude. Že se to mladému muži nelíbí? Tak ať si nechá zajít chuť. Klidně si nechte předepsat antikoncepci, ale vás to bude stát peníze a mladý muž si sexu bude užívat, aniž by se sám musel finančně nějak angažovat. Navíc kondomem se chráníte proti různých breberušám a pohlavním chorobám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 01.08.12 00:00

Ahoj, opominu moralistické řeči o tom, co proběhlo.

Prstem nepoznáš těhotenství.

Těhotenství poznáš těhotenským testem. Po nejbližší menstruaci. Případně po nedostavené menstruaci.

Být tebou si zajdu na gyndu. Hned. A poradím se, co dál. Navíc, nechráněný sex přenáší i další škodlivé věci - pohlavní choroby, papilomaviry aj. Žádná sranda.

Je blbé, že to řešíš až teď, krátce po nechráněném sexu lze podat prášek, který má velkou šanci otěhotnění zabránit.

Příště leda s kondomem! Nebo s HA. Ideálně s obojím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 01.08.12 11:50

Je ti 15 - neměli jste náhodou v 7. třádě přírodopis a rodinnou výchovu? V sedmičce se probíralo lidské tělo a ty ostatní věci v rodinné výchově. Odpovědi bys měla znát už druhým rokem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lelnka
Datum: 01.08.12 15:18

Holka zlatá. Od kámošky vím, že existuje taková tabletka. Tu když si vezmeš, tak kdyby jsi náhodou otěhotněla, tak ten plod zneškodní. Mám ale pocit, že se musí vzít do 24 hodin. A ještě k tomu nevím, jak je dostupná a hlavně jak je účinná. Ta kamarádka jí dostala... Ale hlavně, otěhotnět si taky nemusela. Když někdo řekne, že chce miminko a už se o to pokouší sakra dlouho, tal to asi hned napoprvé nepůjde... I když tedka jsem slyšela, že jedna maminka otěhotněla napoprvé...No , hodně štěstí a doufej, že se ti sladká chybička s mazlíkem nevymstí ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lelnka
Datum: 01.08.12 15:20

Jo a ještě, víš, že pohlavním stykem bez ochrany můžeš chytit spoustu nemocí? Od menších po závažné? No halvně ale že sis užila ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 01.08.12 16:03
avatar

Je pozdě moralizovat,ale mnozí zde mají úplnou pravdu.Vy mladí sedíte hodiny u NETU,ale takové důležité věci pro život neznáte.Stačilo vzít do 48 po styku POSTINOR,2 tablety asi kolem 400-500,-a měli by jste klid,teď nezbývá než čekat a jak už tu bylo řečeno-modlit se! Nevím,zda by jste si dítě nechala,ale potrat je drahý,,špás,,za jedno povyražení. Příště už budete jistě chytřejší.Těhotenství v tomhle věku vám nepřeju,ale v 15-ti už by jste trochu rozumu mít měla.Tak držím palce,ať to -nevyjde!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.