Kde koupit dobré boty a oblečení?

Od: Datum: 30.07.12 11:22 odpovědí: 4 změna: 30.07.12 20:08

Je mi 18let a můj problém je, že nejsem schopná si v této době vybrat žádné oblečení a boty co by se mi líbily. Obojího jsou všude hromady, ale bohužel oblečení je většinou ošklivé, špatného střihu, z nepříjemných materiálů... a boty jsou prostě nekvalitní. Kde mám tyto věci sehnat? už fakt nevím. Zrovna teď bych třeba chtěla nějaké pěkné jednoduché nižší sandály do města hnědé barvy...asi nadlidský úkol :D.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.12 15:47

Nelíbí-li se Vám materiály oblečení v obchodech, kupte si materiály, které Vám budou příjemné v metráži a ušijte si podle vlastních návrhů.

Boty není tak snadné vyrobit, tady bude potřeba navštívit více obchodů.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.07.12 17:20

Mrkněte se do Deichmana, KCS nebo klasických Adidas, Nike apod. Na boty jsem hodně zatížená a tyto obchody ráda navtěvuji. Boty (snad vyjma toho deichmana, kde kupuji boty převážně na lítačku), mají kvalitní, z dobrých materiálů a mají na výběr mnoho typů i barev...

Co se týče oblečení, velká spokojenost u Alpine Pro, Cross, Envy.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.12 20:04

Já občas zajdu do dobrých sekáčů a někdy natrefím na tak pěkný kus, že se známá diví, v kterém značkovém obchodě jsem to koupila, jak to pěkně sedí. Ale musí na to být čas a hledat. S botama je to horší.

Od: askmenow*
Datum: 30.07.12 20:08

Zkus popsat svůj styl (sportovní, elegantní, nebo makový ;) ) a své cenové možnosti (např. kolik max. dáš za boty, kolik max. za šaty, kalhoty apod. a pak ti třeba poradíme lépe ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.