Jaká je nejlepší kosmetika?

Od: Datum: 30.07.12 14:17 odpovědí: 5 změna: 30.07.12 20:00

Ahojky maminky, chtěla bych se zeptat jakou jste používaly dětskou kosmetiku (Seba med, Nivea, Sudocream, Bubchen, Weleda, Saloos, Astrid atd..) jaká značka je ověřená? děkuju za odpovědi...

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.12 14:24

Dobrý den. Používala jsem AVIRIL. Olejíček na tělo a mast na zadeček proti opruzeninám. Plně vyhovoval všem našim dětičkám.:)

Ohodnoceno: 4x

Od: krkovicka*
Datum: 30.07.12 15:20

Seba med za mě ještě nebylo na trhu,ale mám dobré ovace maminek s kterými se stykam.Niveu?Jako pro batolata nevhodné,pohoreli jsme na ní(kožní reakce)ať šlo o koupelnovou formaci nebo mazaci produkt.Nyní máme jen krém.Osvědčila se nám kosmetika výrobky dm(název již nepamatuji ale na zadecek byl v žlutý butile s obrázkem heřmánku a batolete).Byla to taková mazaci pasta která v mokré plence zabránila kontaktu s pokožkou.Astrid mi vždy připadal agresívnější-taky osypky...Ostatní značky mi nejsou známý,vyšly jsme z toho.Nejlip sama zkusite co je nejvhodnější.Říká se jak u sebe tak i u dítěte.Jenže každý miminko má pokožku jinou,a do vínku mu byla dána i obranyschopnost alergiim čelit.

Datum: 30.07.12 15:51

Párkrát jsme použili Aviril (víckrát nebyl potřebný), jinak stačila Nivea.

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 30.07.12 16:07

Používala jsem jen Aviril. Je kvalitní a cenově dostupný.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.07.12 20:00

Připojuji se k Avirilu, nedám na něj dopustit dodnes. Natírám si s ním krk a dekolt do dneška. a je levný. Jinak jsme měli ještě mýdlo Batole a pastu na zuby Perličku. Ono také před lety nic jiného v prodeji nebylo a děti byly zdravější, netrpěly tolik ekzémy, jak dnes.

Ohodnoceno: 3x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.