Jsem těhotná?

Od: Datum: 24.07.12 20:26 odpovědí: 8 změna: 26.07.12 09:41

Dobrý den,

asi 4 měsíce se mi nedostavila menstruace, těhotenské testy jsme si dělala celkem tři, první byl bez pochybností pozitivní, druhý negativní a ten třetí mírně znatelná čárka. Před třemi měsíci jsem odletěla pracovat do Anglie a tomu předcházel smutný rozchod s přítelem, takže velké nervové vypětí a zhubla jsem behem krátké doby 10 kilo. Mimi bych si přála, ale popravdě není vhodná doba. Ke své doktorce jsem objednaná na listopad, ale ta nejistota je strašná. Poslední dobou mi je po snídani nevolno,ale tím jsem vždy trpěla před MS. Máte někdo podobnou zkušenost s veselým koncem?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.12 20:31
avatar

Dobrý den. Jitule, zkušenost mám pro mne i s veselým koncem. Nevím, jak pro Vás... Já z toho měla dvojčata...*hi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.12 20:49
avatar

Jitule tak snad když máte pokud máte podezření na těhotenství, přece půjdete k lékaři hned! A lékař by vás také HNED měl vzít, nehledě na to, na kdy jste objednaná. Pokud nemáte menstruaci, můžete být těhotná, ale můžete mít také zdravotní problém. I tak by se to mělo sledovat. I ten problém, i případné miminko.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.12 20:57

Kupte si digitální test, ostatní jsou na houby. Já jsem měla 4 testy normální a pokaždé vyšlo něco jiného. Digi to ukáže perfektně a k tomu ještě v kolikátém jste týdnu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.12 21:41

Bože běžte k lékaři!

My tady na poradně nemáme křišťálovou kouli.

Může to být klidně i vyčerpání nebo cista..třeba i gravidita, ale my Vám to vážně nepovíme.

Tak či tak přeji štěstí;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 24.07.12 21:43
Těhotenství vždy přijde v méně vhodnou chvíli.K dr. se chodí ihned.Pro něho je to záležitost 10minut dokonce vteřiny kouknout do dělohy přes ultrazvuk.Bylo by na místě ihned zajít na gynkologii.Muže se vyloučit mimodelozni těhotenství a jiné problémy.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.12 07:55
avatar

Nezlob se na mě, nemyslím to ironicky, ale jediná zkušenost s veselým koncem je mimi. Ať jsi už v Anglii, nebo třeba v Číně. Víš, kolik žen čeká a těší se a dělá pro to všechno možné - marně? Díky chemii všude a ve všem, díky stresům je otěhotnění spíš výhra, zásluha a privilegium, které není dáno každému. Řada párů proto dělá nemožné, ale nic platné.

Tak buď ráda. Anglie bude pořád Anglií, ale Ty budeš mít své první děťátko. A to je víc, než všechny práce v zahraničí. A jestli přítel po potomlovi netoužil, nech ho jít, určitě si najdeš někoho, kdo vás bude mít rád oba.

Věř mi, znám dost párů, které říkaly: až potom, až potom a POTOM UŽ NEBYLO NIC! *houpy* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 25.07.12 18:27

Takže Vy jste možná těhotná ... dle mého názoru na 80% ano a vy se objednáte k doktoroce na listopad? Nezlobte se na mě, ale Vy to nemůžete mít v hlavě snad v pořádku ...

Ihned jděte k doktorovi a nezrácejte čas psaním tady ... Jo a veselý konec to bude ... pokud budete těhotná ... takhle jste to myslela ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.07.12 09:41
avatar

Pravděpodobnost, že test bude falešně pozitivní je nulová. Takže těhotná na 99 % jste.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.