Holení podpaží - svědí po oholení?

Od: Datum: 19.07.12 03:27 odpovědí: 12 změna: 21.07.12 16:01

Pěkné ráno!

Přemýšlím nad holením v podpažží. Je to hygieničtější a určitě to vypadá lépe, ne když mi trčí z podpaží chumáče chlupů.. Jen mám strach, jestli se po oholení nebudu každou minutu drbat..Svědí to hrozně moc, nebo ne?
Jinak při prvním holení asi s chlupy nejlépe do záchodu, či do koše, že?
Díky

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 19.07.12 04:06

Stává se že první holení svědí-pokožka není zvyklá.Použijte dostatečně ostrou ziletku.Po oholení můžete použít Nivea for man po oholení nebo jiné přípravky na to určené.Zamezite podráždění a připadnou svedivost.Chlupy do odpadu,novin,koše,wc...
Když chloupky vyrůstají svědí míň po užívání deodorantu než bez něj.

Od: metallica*
Datum: 19.07.12 08:44

přítel se jednou takto oholil a mohl se udrbat jak ho to svědilo...no jo chlapi

Od: bmbx®
Datum: 19.07.12 08:57

To ochlupení má svůj smysl, to že to je hygyjeničtější oholit je hodně diskutabilní, to že to lépe vypadá je debilní módní záležitost jako mnoho jiných nesmyslů :D

Ohodnoceno: 2x

Od: metallica*
Datum: 19.07.12 09:16

přesně tak

Od: ernie*
Datum: 20.07.12 20:34

Ach dobrý bože...

Od: ernie*
Datum: 20.07.12 20:36

Proč si muži povětšinou holí vousy, když tedy mají svůj účel? Tedy pokud pomineme houmlesáky s plnovousem plným blech?

Datum: 21.07.12 16:01

Jaký smysl má ochlupení pod paží?

Od: askmenow*
Datum: 19.07.12 12:34

Nikdy mě to nesvědilo. Někdy trochu svědí, když člověk nemá možnost se několik dní oholit a jakoby ty vyrůstající chloupky bodají do zbytku podpaží. Ale když se budeš holit pravidelně, svědit to nebude.

doplněno 19.07.12 12:35:

Jen na to hned nedávej agresivní deodorant, nebo tak něco. Ohol se třeba večer a cokoli aplikuj až ráno.

Datum: 19.07.12 18:27

Holit ne, zpoti se to, a bude to klouzat, pouzivam strojek na vlasy... tzn 1-2mm a samozrejme odpada problem s podrazdenim kuze

a kam s tim neresim, splachuju do odpadu, a kdyz resim hlavu tak to sypu do kose :) nicmene jestli ta mas fakt bobra tak bych to dal taky do kose nebo wc :)

doplněno 19.07.12 18:28:

holit at si to holi baby ;) proste jedu uz x let styl strniste

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.07.12 19:03

Osobně nedoporučím holení ale spíše "zástřih" stojkem na velmi krátký chlup... alespon před prvním holením které pak půjde snáze...je to hlavně z důvodu asi citlivé kůže jak na holení tak i zarůstání...

Snad jen můžu potvrdit to že pot rychleji "uschne" a nejde tak cítit...jako dříve, hlavně v rámci sportovních aktivit...

A co se vzhledomarmalů týče... zajděte si na jeden sraz emařů, sraz metrosuxálů ... budete si najednou připadat jako špinaví o sebe se nestarající bezdomovci... prostě dost divně...

Datum: 20.07.12 11:19

Svědí, když dorůstá. Nenechat dorůstat. Strojek k mýdlu nebo gelu u sprchy a bez pečlivosti seškrábnout každý den. Co se neseškráblo dnes, seškrábne se zítra. Je to otázka vteřin, ne minut.:D

Datum: 21.07.12 13:13

Jo, taky jsem měl toto metrosexuální období (přítelkyně mě donutila) a stojí to za bačkoru, připadal jsem si jak navoněná kurva.
A svědilo to, hlavně tam dole... :-D
Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.