Zpožděná menstruace 3 měsíce

Od: Datum: 10.07.12 14:30 odpovědí: 6 změna: 19.07.12 17:08

Dobrý den,stalo se vám někdy že se zpozdila menstruace o 3 měsíce?U jsem z toho zoufalá,dneska je 3 měsíc,co jsem nedostala menstruaci.Těhotenské testy my vyšli všechyn negativni.Nemám žádné příznaky jako nevolnosti a pod. jen mám hustý bílý výtok.Menstruace se nedostavuje od té doby,co jsem na měsíc přestala brát prášky,a ted chtěla brát znovu.Menstruaci jsem měla vždy nepravidelnou,ale tak moc nikdy :(Pohlavní styk jsem měla chráněný kondomem,a ani se nestala žádná nehoda.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.12 14:36

Pokud vysadíte antikoncepci, trvá někdy dlouho - i několik měsíců - než se tělo opět upraví a začnete menstruovat normálně. Přesnou odpověď Vám dá ale jedině gynekolog. Tak šup k němu!

Ohodnoceno: 1x

Od: lolaprasatkova
Datum: 10.07.12 14:39

Taky to může být tím, že slečna nepapá. Tělo nemá výživu a stávkuje.

Od: hankauk*
Datum: 10.07.12 14:59

HA, to je prevít! Každá žena na ni reaguje jinak. Někomu nevyhovuje žádná. Problém většinou nastane, když se vysadí a chce se začít znovu. Ať je to, jak chce, je to nepřirozený zásah do hormonální hladiny v těle a to si s ní musí nějak poradit. Bílý výtok může být následkem jiného onemocnění. Každopádně bych nečekala, co mi kdo poradí na poraďte *klik*, ale mazala bych co nejrychleji k lékaři. A pokud nemusíte, HA neberte. :)

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 10.07.12 15:40

Dobrý den.

Hormonální antikoncepce a její vysazení Vám mohly rozhodit cyklus, to je běžné. Ovšem tři měsíce už je poměrně dlouhá doba. Ten výtok také není normální. Můžete mít zánět nebo nějakou infekci. Rozhodně bych nečekala a zašla k lékaři. Hormonální antikoncepci zatím neberte.

Od: askmenow*
Datum: 11.07.12 01:49

Jděte to konzultovat s gynekologem. Pravděpodobně to nic nebude, ale náhoda je blbec. O zdravíte se nemá cenu radit s laiky po netu. Za vyšetření nic nedáte. teda... 30 Kč. Ale to za jistotu, že jste ok, stojí, ne?

doplněno 11.07.12 01:50:

Obzvlášť výtok by stál za prozkoumání, ne každý je nějak nebezpečný, ale někdy je příznakem nějakého neduhu.

Od: suzannahh
Datum: 19.07.12 17:08

Zdravím,tak jsem byla na gyndě,těhotná nejsem,a prý mám čekat,že za měsíc by se měla ta menstruace dostavit.A to jsem dostala i tu vyvolávací injekci,a stejně to bude až za měsíc.A ještě mi brali krev na testy,jestli nemám zvýšenou funkci štítné žlázy.Doktor si myslí,že to může být i tím,že málo vážím,na svou výšku 150cm vážím jenom 40kg přitom jím normálně.Ale takhle vážím už tak 4 roky,nezhubla jsem.Tak uvidíme jak to dopadne.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.