Společenské šaty v Brně

Od: Datum: 08.07.12 18:55 odpovědí: 3 změna: 09.07.12 08:25

Dobrý den, poradíte prosím v Brně obchody se společenskými šatečky, kostýmky pro mladé slečny ale i ženy středního věku? V září se mi žení bratr, tak s mamkou potřebujeme něco na sebe:) Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.07.12 19:00

Prošla bych Kampus, Olympii, Vańkovku.

Od: verun*
Datum: 08.07.12 19:15

Zkuste projít Olympii a Vaňkovku. Ve Vaňkovce doporučuji promod, mají tam elegantní šatky, mám od tama šaty, který sem si kupovala na promoce a nebo pokud jste ochotna zafinancovat originální kus od krejčové, tak co si pamatuju, tak je obchod v Králově poli v Tescu a nebo nad hlavním nádražím je menší obchůdek...vyjde vás klidně na 4000, ale aspoň se Vám nestane, že se ve stejných šatech potkáte s někým jiným :D stačí projít internet, něco určitě najdete

Od: lolaprasatkova
Datum: 09.07.12 08:25

Nevím jak jste na tom finančně, ale já pro dceru kupovala několikatery šaty do společnosti a dokonce v sekáčí. V Brně máme několik super sekáčů, za šaty dáte max. 300.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.