Proč nechtějí holky hodnyho kluka?

Od: Datum: 06.07.12 18:24 odpovědí: 11 změna: 07.07.12 22:56

Dostal jsem košem od přítelkyně, že si to musí ujasnit v hlavě..

Povidala že jsem na ni strašně hodný a ona na mě je zlá..přitom každá chce hodnyho kluka a když ho má, tak ho odkopne ..

Podle mě bych si měl vic otevřit hubu nebo ja nevim..to už se mi stalo podruhé..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.12 18:30

Ono je to spíš o tom, že jí chybí ve vztahu nějaká větší akce nebo hůř, má někoho jiného.

Od: lolo*
Datum: 06.07.12 18:52

Prave ted má po zkouškách na BC, ale už je to měsic, tak jsem nejprve myslel, že měla nervy z té školy..přitom jsem ji dal prostor..
jako hodně času musela trávit nad školou a proto nebyly žádny pařby, výlety,..

Od: guli®
Datum: 06.07.12 19:19

Každý dobrý skutek je podle zásluh potrestán,takže začni např. chlastat s kámošema(né moc a často) ale jenom aby se na tebe mohla vyřvat a pochlubyt se kámoškám jakej seš ožrala*smich*. Záhy poté se začni omlouvat a usmiřovat(je to nedůstojné a pro chlapa potuné,ale na ženský to platí).Pokud má někoho jinýho,tak to už potom nemá cenu řešit! (Hlavně nezačni kouřit cigarety,pokud jsi nekuřák)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.07.12 19:41

Nevěs hlavu, já to měl dlouho to samé, nevím kolik ti je, ale můj nejdelš vztah byl cca 8 měsíců, ostatní nevydržely déle jak tři, teď mám přítelkyni už třetím rokem a musím zaklepat na dřevo *zed*:D, že je to OK a plánujem další budoucnost.

Chce to čas, jak se říká v moři je spousta ryb, ale chce to chvíli čekat na tu pěknou a velkou, co za tu námahu aby jsi jí z toho moře vyndal stojí.;) Šetři si peníze, věnuj se koníčkům a kamarádům a uvidíš, přijde to samo. *pivo*

Datum: 06.07.12 20:08

Vono je to po pár takovejch zlejch přejde. Nebo až budou mít dítě na krku, nebo až se bude nebezpečně blížit třicítka.. to se pak přehodnotěj priority a místo sexy tvrďáka začne bejt mnohem atraktivnějším zajištěnej, spolehlivej, věrnej atd.. :)

Od: ron*
Datum: 06.07.12 20:33

Dobrý večer.

Ve skutečnosti každá chce právě toho hodného kluka, jen o tom ze začátku neví. S tím akčním suverénem není ze začátku nuda, je s ním zábava, dobře vypadá, má se před holkama čím chlubit. Ale to přejde. Pro život je vždy lepší ten hodný a spolehlivý kluk. Nebojte, brzy na to nějaká holka přijde a ocení Vás. Jen vytrvejte. Neměňte se a vydržte. A hlavně, i Vy si hledejte hodnou holku.Bude hodná na Vás a Vaše děti. To je v životě nejdůležitější.*pusa*

Ohodnoceno: 4x

Datum: 06.07.12 20:58

Ono podle mne záleží na tom, co si kdo pod pojmem "hodný kluk" představuje. Pro někoho je hodný ten, kdo se nepře, nehádá, v ničem nikdy neodporuje... Druhý to může vnímat třeba jako pohodlnost, nedostatečný zájem, či neschopnost vyjádřit svůj vlastní názor...

Ohodnoceno: 3x

Od: hm®
Datum: 06.07.12 22:49

Ony nechtějí hodné kluky, ony chtějí hlavně sponzory a nejlépe, aby se jim i starali o zábavu. Občas si nabijou a časem vystřízliví, ale to zas není pro hodného kluka, protože jim na krku visí děti, sponzora potřebují velmi nutně (ale tentokrát už opravdu hodného) a další děti nechtějí. Tak pak píšou do inzerátů "vlastní dítě není překážkou ..." apod.

Nebuď hodný kluk.

Datum: 07.07.12 10:14

To není v tom, jestli jste hodný nebo ne nebo laskavý nebo surovec nebo věrný jako Džulbars nebo záletný. Je to v tom, že jste ještě nenašel tu pravou. Druhý dílek skládačky.;) Ještě nepřišel ten správný čas. Klid, však příjde. Hodně štěstí! *jasne*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.07.12 12:17

Holky většinou nechtějí hodné kluky proto, že si hrají na drsňačky. Chtějí takové, kteří divoce žijí, umějí si život užívat a nic jim nestojí v cestě.

Většinou se holky parádně spálí. A pak teprve dostanou rozum a začnou doopravdy chtít hodného kluka. Který by pomohl, poradil, pofoukal, podal pomocnou ruku, stál nablízku. Jenže mají smůlu, ti hodní kluci už ty vykoukané holky nechtějí. A dobře dělají. Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Od: lolo*
Datum: 07.07.12 22:56

děkuji všem za odpověď:) no uvidim, co se z toho vyklube..žensky po mě jdou, ale horši, je aby vydržely :D časem to bude jiné.. měj te se krásně:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.