Těhotná a koupaní v jezeru

Od: Datum: 06.07.12 19:13 odpovědí: 11 změna: 08.07.12 17:05

Dobrý den muže moje přitelkyně se koupát v jezeru nebo nesmí dekují pomoc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: des*
Datum: 06.07.12 19:16

O jaké jezero jde?čisté?asi ano lézt do nějaké špíny se nedoporučuje.Ale to by měl zvládnout mozek.

Od: wamp®
Datum: 06.07.12 19:17

Dobrý den.Samozřejmě,že se koupat může,nic zlého jí nehrozí,ovšem,kvůli případným vodním nečistotám,ať si raději vezme tampón.V těhotenství je pohyb velice důležitý,obzvláště plavání,tzv.všestranný pohyb.;)

Ohodnoceno: 3x

Od: jirkasivak*
Datum: 06.07.12 19:26

není čísty ale ani uplně znečišteny ...muže se stát něco miminku

Od: wamp®
Datum: 06.07.12 19:41

Ne.

doplněno 06.07.12 20:37:

Těhotná není náchylnější,těhotenství není nemoc!Já jsem se v těhotenství také koupávala v rybnících a jezerech a děti mám zdravé jako řípy!Navíc dítě je v plodové vodě,nemůže se mu nic stát,to je celé,myslím,že to stačí.*cteni*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.07.12 19:42

Osobně nejsem ženská a i tak se radši koupu v čistý vodě, kort když vim, jaká je tam hloubka a že mě zespodu neosahávaj řasy nebo něco jinýho. Za sebe radši čistej bazén.

doplněno 06.07.12 19:59:

Navíc Vaše nastávající maminka je vlivem těhotenství náchylnější co se zdraví týče, stejně tak i ten prcek, co v ní roste, takže čím čistší voda, tím lépe čím špinavější tím hůře.

doplněno 06.07.12 20:00:

Samozřejmě potvorama ve vodě mám na mysli sinice a podobné nesmysly které mohou ublížit komukoliv, u těhotné je to potom nežádoucí. Alespoň můj laický názor.

Od: ron*
Datum: 06.07.12 20:42

Můj názor je, že koupat se může. Ale v čistém bazénu. Bála bych se infekce, nebezpečných sinic. Ať to jedno léto vydrží. Příští rok se budete radovat ze zdravého miminka a koupat se v jezeru všichni.:)

Ohodnoceno: 3x

Od: jirkasivak*
Datum: 06.07.12 21:10

dekují mockrat

Datum: 08.07.12 17:05

Všude straší ze sinicemi a kdoví čím ještě.Pokud to těhotné nevadí,tak proč by se nemohla koupat kdekoliv? Pokud by ji to začalo škodit,tak v tom jistě nebude pokračovat.Max.dodržovat více hygienu!

Od: hm®
Datum: 06.07.12 22:55

Řekl bych, do špíny nelézt, ale v dostatečně čistém jezeru klidně.

Datum: 07.07.12 09:50

Za mých mladých let se říkalo, že NE, také si nedovedu představit maminu před porodem co by se před 30ti lety vyslékla do plavek a ignorovala pohledy přihlížejících.ovšem na brněnské přehradě je spousta těhotných a některé už podle bříška mají před porodem, klidně se koupou. Přehrada má krásných 23C, u břehu rozvířený jíl od malých dětí, sinice žádné, no nicméně do průzračné čistoty má daleko.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.07.12 15:46

Může, co by nemohla - kdyby nemohla, tak to od doktora ví. Naopak jí to udělá dobře, však se pro těhotné pořádají cvičení v bazénu, a nevážit chvíli metrák a jen se pěkně cachtat je příjemné Pozor spíš na sluníčko, vzhledem ke všem těm hormonálním změnám.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.