Elektronická cigareta - jakou značku?

Od: Datum: 05.07.12 20:10 odpovědí: 2 změna: 06.07.12 00:15

Dobrý den.

Potřebuji poradit jakou kvalitní značku "ELEKTRONICKÉ CIGARETY" mám koupit.Koupila jsem si cigaretu značky eGo,ale nic moc.Docela poruchová.Sice za málo peněz,ale je lepší si připlatit a koupit pořádnou kvalitu. Víte někdo o něčem lepším! Děkuji!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kosmonaut*
Datum: 05.07.12 21:35

Já již pár měsíců kouřím ego,začal jsem se systémem eGo-W ale ten mi nevyhovoval,kartomizér se zanášel a při náklonu mi tekl Liquid,nyní jsem přešel na nový kartomízér CE4+ (originální) né napodobenina,baterie zůstaly stejné,jsou kompatibilní,no a jsem maximálně spokojen,jeden takový kartomizér za 150kč mi vydrží celý měsíc bez údržby,nic neteče prostě supr :)

Od: flip
Datum: 06.07.12 00:15

Já jsem na tom měsíc a půl, s normálníma jsem sekla ze dne na den po 12 letech a jsem maximálně spokojená.

Ego-C není značka, ale systém té cigarety. Předpokládám, že jste tu první pořídila přes akci slevomatu nebo něco podobného? Tam se v drtivé většině vyskytují nepříliš kvalitní napodobeniny..

Používám Ego-C ale přímo od značky Joyetech - k dostání zde www.vasecigareta.cz . Můžu s klidným svědomím doporučit, případně je tam moc ochotná prodavačka, která určo poradí ;)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.