Jak funguje hubnutí při běhání?

Od: Datum: 30.06.12 00:12 odpovědí: 4 změna: 01.07.12 19:03

Dobrý ráno :D napadla mě jedna myšlenka chodím běhat a zajímalo by mě, co všechno spaluju, jestli mi hubne jen břicho nebo i nohy? A mělo by se při běhání pít? Já totiž vodu sebou netáhám, díky moc! :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.12 09:04

Už to tu bylo řečeno tisíc x. Dej hledat - hubnutí! Upravit stravování, pak sporty. Pití je důležité.
Ohodnoceno: 1x

Od: janakuk*
Datum: 30.06.12 22:23

Na hubnutí je lepší rychlá chůze.

Datum: 01.07.12 14:20

Slyšela jsem názor, že při sportu a námaze (tedy i při běhu) ztrácí tělo vodu a mimo jiné vysychají i chrupavky v kloubech. A skutečně mám odzkoušené, že když jdu na delší procházku svižným krokem (cca 10-12 km) bez vody, bolí mě při návratu do schodů strašně kolena. Když si s sebou nesu vodu a upíjím, nebolí mě nic.

Datum: 01.07.12 19:03

behani je celkove dobre pro organismus... pri behani se spaluje celkove takze i nohy a hezky si nohy zformujete... urcite pijte i pro hubnuti je dulezite doplnovat pitny rezim budto cistou vodou nebo zelenym cajem, ktery je na hubnuti jako stvoreny a procistuje organismus ;)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.