Jak se pozná zánět vaječníku?

Od: Datum: 15.03.13 20:45 odpovědí: 3 změna: 16.03.13 19:15

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, jak se pozná prochladnutí vaječníku - neboli zánět?

Bolí mě v celém podbříšku, taková slabá bolest, spíše při protahování těla nebo v leže. Když chodím, tak mě to nebolí.

Když jdu na wc, a trochu přitlačím, tak mě občas i píchne v podbříšku.

Nevíte co to může být?

Všem děkuji za radu :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 15.03.13 22:06
Zánět se projeví tak že chodite skrcena a ani narovnat se nemůžete.Bolest jakoby Vás někdo píchal nožem a kroutil ho ve Vás.Přidá se teplota.
Zabalte se do deky,pijte urologické čaje a uvidíte zda Vás bolest premuze a požene k lékaři.Kdyby každý měl běhat k lékaři kvůli pichnuti,byly by plné ordinace a lékařů nedostatek.
Může to byt i natahnute svalstvo...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.03.13 22:49

Já bych si s tím nehrála a klidně na gynekologii zašla. Asi tak. Jak píše Krkovička, měla jsem zánět vaječníků, zánět dělohy taky. Nebolelo to nijak ukrutně. Jen tupá, stálá bolest, spíš tlak než bolest. Jenže .. záněty ať léčené či nikoli způsobili ucpání vejcovodů = neplodnost.

Datum: 16.03.13 19:15

zkuste si uvařit urologický čaj lepší je sypaný má větší účinek, kdyby potíže přetrvávaly šla bych k Dr. mě tedy vždy pomůže čaj co se týče podbříšku je můj nejvěrnější kamarád ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.