Žemlovka s pomerančem?

Od: Datum: 23.06.12 12:58 odpovědí: 10 změna: 02.07.12 12:01

Zdravím všechny kuchařky i nekuchařky ;))

jde o to, že jsem se dala do vaření žemlovky a jak si jsem zapoměla na jablka - mám teda poslední, ale nevychází mi to do poměru a právě mám tady ještě pomeranče a zajímalo by mě, zda bych je mohla přidat k jablkům do žemlovky.

Díky za odpovědi, Lenka )

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.12 13:34

Klidně, bude to mít tropickou příchuť :D

Datum: 23.06.12 13:35

Klidně, pokud je nakrájíš na dostatečně malé kousky, bude to myslím super a k pomeranči se hodí i skořice, která se do žemlovky dává. Prý se dělá i s banánem.

Datum: 23.06.12 13:46

První, co mě napadlo bylo: hořké, rozmočené :-D Ale já pomeranče nerada... *smich* Rozhodně by mě zajímalo, jak to dopadne

Od: lena24
Datum: 23.06.12 13:59

No takže holky :-D

žemlovku jsem radši udělala s tvarohem na posypání a ty pomeranče jsem radši odložila - jak píše "sargo" bála jsem se aby to nebylo hořké. A já mám hlad, musela bych vařit něco nového.. :-D

A řeknu vám, že je to výborný mňam mňam

Datum: 23.06.12 14:20

Z pomerančemnevím ,v odkazu je banánová : http://recepty.vareni.cz/bananova-zemlovka/

doplněno 23.06.12 14:22:

A nalezl jsem i s hruškami a POMERANČEM :

doplněno 23.06.12 14:22:

http://recepty.vareni.cz/zemlovka-s-hruskami/

Na druhý pokus se to snad povede.

Ohodnoceno: 2x

Od: ron*
Datum: 25.06.12 09:23

Dobrý den.

Výborná žemlovka je s meruňkami a tvarohem. Zdá se mi i lepší než klasika s jablky.

doplněno 02.07.12 10:00:

Včera k večeři nová varianta: tvaroh + maliny. :)

Ohodnoceno: 1x

Od: istoja*
Datum: 27.06.12 22:20

Teda to by mě nenapadlo, ale může to chutnat úžasně :) Chjo, už mám zase chutě...*smich*

Od: gita65
Datum: 02.07.12 11:02

Já pro děti dělám tropickou zemlbábu. Vrstva kiwi, nakrájené mango a hroznové víno a každou vrstvu posypu jemně nasekané fíky nebo datle. Uplně naposled smíchám mléko, smetanu, 2 žloutky, vanilkový cukr a pokrájenou mátu. Touto směsí zaliji zemlbábu a dám zapéci. Tak po půl hodiny dám na zemlbábu ještě oslazený tuhý sníh z bílků a nechám ještě péci, až sníh zezlátne.

Je to opravdu vynikající.

Od: stribrnak*
Datum: 02.07.12 11:17

žemlovka se nevaří,ale peče,dobráý je s tvarohem

Od: gita65
Datum: 02.07.12 12:01

Zda je to na mne, tak já nepsala, že žemlovku vařím. Mám tam, že ji peču, zapékám.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.