Jak vymýt fialovou z vlasů

Od: Datum: 13.03.13 20:57 odpovědí: 2 změna: 13.03.13 21:22

Potřebuji nutně poradit.
Vím, že si mnozí z vás budou při čtení tohoto příspěvku klepat na čelo, vím, jak jsem byla hloupá, ale stalo se.
Nabarvila jsem si hlavu na fialovo ( barev. tužidlo). Měla to být světle fialová, ale mě se místo toho na hlavě objevila skoro černá. Fialové odlesky má jen na slunci. Potřebuji to nutně nějak dostat dolů, protože takhle nemůžu chodit ven. Opravdu, na přírodní blondýnce chuťovka.
Víte někdo, jak to tužidlo z hlavy co nejdříve dostat, pokud možno bez stahovačů barvy atp.? Jestli častým mytím, nebo naopak nechat vlasy zmastit, zábaly z citronu a podobné domácí rady?
Jsem zoufalá!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.13 21:18

Kdysi před lety ta barevná tužidla bývala moderní. Používala jsem fialové, rubínové, kouřové a spadané listí.:D

A mohu říct, že pokaždé nejdéle po 2 - 3 umytích vlasů to bylo dokonale pryč.

Toto tužidlo se ovšem nenanášelo na vlasy v té ostře barevné podobě, ale ředilo se to. A opravdu, občas jsem to smyla dřív, než bych byla chtěla. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.03.13 21:22

Myslím, že to půjde těžko. Dcera kdysi udělala něco podobného na obarv. blonďatých vlasech fialové proužky tužidlem a měla to hodně dlouho. Postupně se to vymývalo, až pak šla ke kadeřnici a ta jí to dobarvovala do blond, ale to už měla hodně vymyté. To tužidlo drželo hodně dobře. Napadl mě kysličník, nebo heřmánek, ale myslím, že to nepůjde. Nejlépe se stavit za dobrou kadeřniccí, co poradí. Ale myslím, že bez chemie to nepůjde.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.