Louis Vuitton peněženka - kolik stojí

Od: Datum: 18.06.12 19:22 odpovědí: 4 změna: 19.06.12 23:33

Dobrý den,nevíte náhodou kolik stojí LV peněženka v Pařížské ulici? Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lolaprasatkova
Datum: 19.06.12 08:58

Zhruba kolem 5 tisíc a výše. Jinak doporučuju kouknout se na autorizované prodejce v zahraničí. Vyjde to levněji. Pařížská je velmi drahá.

Datum: 19.06.12 10:41

Raději bych nebyla snob a než peněženku od LV za 5 tisíc, uvítala bych peněženku za 150 korun od Vietnamců a těch 5 tisíc v ní. Vždyť kdo Vám honem bude hodnotit, ja drahou a značkovou máte peněženku?

Přiznám se: před 2 lety jsem přijela rychlíkem na Hlavní nádraží do Prahy a před nádražím v parku jsem našla docela pěknou peněženku. Pochopitelně, vykradenou. Po důkladném omytí mi slouží dodnes. No a co? ;) Jaga.

doplněno 19.06.12 10:48:

A když Vám ji, nedejpámbu, nějaký lotr někde v metru ukradne, nebudete litovat jen obsahu, ale navíc i drahé peněženky.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 19.06.12 21:53

jak radi jaga ja bych zasla nekam na vietnamskou trznici kde mivaji padelky... ja sama mam sice pravou,ale uz lituji penez co jsem za ni dala protoze je cela cerna s takovymi kostickami a stejne to na ni nikdo nepozna jen zblizka(kdyz jdu nekam s kamarady, je ale kozena)...nicmene je to na vas ale ja po ''sve investici''... a ani to nemusite mit od vientamcu byvaji i takove ty profi faky ze to skoro neni poznat a stoji i o polovinu mene... ;)

Od: lolaprasatkova
Datum: 19.06.12 23:33

Samsonite , asi 1200. Já jsem na kabelky a mám ráda kvalitní kožené boty. Letos jsem si koupila několik párů ve sekáči, byly nové. Mám z nich velkou radost.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.