Vynechání menstruace bez otěhotnění

Od: Datum: 17.06.12 01:00 odpovědí: 4 změna: 17.06.12 14:23

Už asi 3 měsíce se mi nedostavila menstruace, vždy jsem měla menstruaci celkem pravidlenou,nikdy u toho nebyl žádný problém (krom bolestí). Těd najednou z ničeho nic se mi nedostavila,Jako by se nic nestalo. K Dr jsem ještě nešla,nebyl zatím čas,ale chystám se tam jít. Těhotná nejsem,dělala jsem si 2 t.testy a oba mi vyšli negativní. Nevíte,co kromě těhotenství za tím ještě může stát? Máte se tím někdo zkušenost? děkujiu za odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 17.06.12 02:27

Důvodů může být spousta. Menstruaci ztrácejí například podviživené ženy, nepravidelnost cyklu se může dostavit ze stresu atd. atd. Nemusí to být nic vážného, přesto bych být vámi návštěvu lékaře neodkládala. Na zdraví by měl člověk mít čas vždy, aby se nestalo, že jednou kvůli zanedbanemé zdraví nebudeme mít čas nebo sílu na nic jiného.

Testy jste si dělala kdy?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.06.12 09:13
avatar

Nepíšete, kolik je Vám let. Obzvláště v prvních letech menstruace toto není nic zvláštního. Gynekolog napíše hormonální léčbu a vše se upraví. Musí však vědět, zda je s Vámi vše v pořádku. Proto návštěvu gynekologa neodkládejte!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: meruzalka1
Datum: 17.06.12 11:36

Je mi 25 let,už jsem po jednom dítěti.

Datum: 17.06.12 14:23
avatar

Může jít i o těhotenství, ani opakované testy nejsou stoprocentně spolehlivé.

Spolehlivý by měl být verdikt lékaře (který se ovšem také může zmýlit). Mně např. lékaři do cca konce 9. tt tvrdili, že těhotná nejsem...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.