Ideální postava ženy?

Od: Datum: 08.05.13 22:17 odpovědí: 59 změna: 09.06.17 20:28

Dobrý večer. Už se na to nemůžu dívat, musim to napsat. Taky jste si všimli, jak celá naše populace trpí obezitou? A když ne obezitou, tak všechny ženy jsou takové oplácané nebo aspon trošku s nadváhou. Co mě na tom ale nejvíce udivuje, jak se to líbí mužům. Nechápu to, něco tak pro mě odporného. Každý jen nadává na modelky, že nejsou sexy a jsou vychrtlé kosti, vyzábliny bez šarmu. A pak jedou věty typu: Má pořádnou prdel aspon, je to správná ženská! Je za co chytit, kdo by chtěl štíhlou ženu! Máme rádi ženy s velkými křivkami.. já chápu, že se mužům líbí velká prsa, to ano. ale tyhle obrovský prdele? ještě když poslouchám jak všem mým kamarádům se líbí macatý černošky, který ještě posilujou na ten zadek, aby byl jako vypracovanější a větší. Mě to přijde humus, a tak trochu nevím, jestli se mi to zdá, protože jsem sama štíhlá. Jsem štíhlá od přírody, žádný diety, ale jsem hodně mladá. holky na mě pořád jen řvou, jak jsem hnusná kost a neni za co chytit :D Já ale o kluky nouzi nemám - líbim se. Jen nechápu, když sedíme s holkama ve městě, prochází holka která je silná s obrovskym zadkem, líbí se spíš ona než hubená holka.Vůbec nevím, co se to děje. Modelky se mi teda taky nelíbí a je to trochu moc, ještě když jsou nemocné. Ale já vždycky myslela, jaký je to plus bejt štíhlá od přírody, jenže to co jde ted do módy Mam doma pořádnou ženskou krev a mlíko, žena bez prdele je jak tejden bez neděle a podobně tak se začínám vidět spíš tak, že je to mé obrovské mínus :D
Je tu vůbec ještě nějakej chlap, kterýmu se líbí dlouhonohý vyšší štíhlý holky? Nedokážu to pochopit.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vosikac*
Datum: 08.05.13 22:24

Jsou ;)

doplněno 08.05.13 23:23:

Ale každý má samozřejmě ideál jiný ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 22:25

Kde? přijde mi že neexistujou

Od: mcp
Datum: 06.04.17 19:30
Zdravim alis1*, i vsechny ostatni ctenare!
Souhlasim s autorkou prispevku: obezita se spolecnosti siri velmi rychle, plosne, nebezpecne.
Autorku dale obdivuji za odvahu zverejnit fotku sve postavy a riskovat vsechny vase kritiky a narceni.
A take spravne zaznelo, ze nekdo se ke sve postave musel tezce propracovat usilovnym cvicenim, nekdo se jen-tak narodil a lide ho/ji zboznuji jiz podle prvniho pohledu. Je to jeden z klicovych zivotnich ukolu, naucit se veci prijimat takove, jake jsou. Teprve tak a pote je muzeme zmenit, ci zachovat.
Telo z fotky obdivuji. Mozna by se dalo rici "muj typ" ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.04.17 19:46

Bohužel, máte 4 roky zpoždění

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mi*
Datum: 09.06.17 19:45

Bylo by celkem zajimave mit moznost zjistit, jestli je porad tak stihla a jestli to jeste resi...

PS me by se podle fotky taky docela zamlouvala ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 08.05.13 22:28

Každému se líbí něco jiného, tak jako tobě a všem ženám se nelíbí stejní muži, tak se všem mužům nelíbí stejné ženy... a ještě ke všemu ty. Smiř se s tím a nauč se nežárlit na okolí a nezávidět a ještě se u toho nevymlouvat.

A vzpomeň si na tohle, až třeba za pár let od přírody přibereš.

A mimochodem. byla jsem hodně hubená, teď mám normální postavu (kdybych chtěla, co shodit je, takže mám podle tebe asi zadek velký až hamba mluvit) a chlapi se o mě zajímali vždycky. Ehm, ehm... že by osobnost a charisma? Že by svět nebyl jen o kilech a centimetrech?

Ohodnoceno: 4x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 22:30

Nezávidět?:D Já tu píšu, jakej je to humus, že nechápu jak to někomu přijde sexy, a ty mi povíš že bych to chtěla také

Datum: 09.05.13 10:03

Tou závistí asi bylo spíše myšleno, ten zájem mužů o silnější než že by si záviděla samotnou postavu;) Jinak opravdu se každému líbí něco jiného a nelze to nijak paušalizovat. Počkej až budeš těhotná nebo po porodu, tak budeš třeba ještě ráda, že jsou chlapi co se jim líbí silnější ženy ;)

Obecně je to tak že hubená holka je hezká na pokoukání, ale doma chce mít většina chlapů "normální ženskou" co se postará o rodinu, uvaří, uklidí, třeba umí i vydělat peníze a ne modelýnu kde chlap musí hákovat 15 hodin denně aby měl prachy na jejího kadeřníka, pedikůru, manikůru, kosmetiku a já nevim co ještě, teplý oběd chlap má akorát v hospědě a o domácost se starách tchýně nebo najmutá uklizečka... Samozřejmě ani to není 100% pravda a jsou vyjímky na obě strany, ale ta pravděpodobnost, že když budu mít doma "krasnou" hubenou ženu a bude typem jak jsem popisoval, je vysoká.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.13 22:35
avatar

Macatější (rozuměj "ženské s křivkami") dívky byly prakticky vždycky u chlapů oblíbenější. A nejspíš stále jsou. Je to známka zdraví (=schopnosti rodit). I v módě (časopisy, módní přehlídky) byly oblíbenější dívky, které měly křivky (dokonce některé nutili přibírat). Tohle změnila (ne sama, ale byla takovou nejvýraznější osobností) až Twiggy, která měla chlapecké tělo, ale přesto se (samozřejmě i přes postel) stala oblíbenou modelkou. Návrháře neřeším, potřebují, aby holka byla jen věšák a neodváděla pozornost od šatů (dříve se např. na molu dívky usmívaly, teď to mají zakázané - aby se lidi dívali na šaty a ne dívce do obličeje).

Např. v antice vypadala ideální (krásná) žena přibližně takto, a i v současnosti dává mnoho mužů přednost těmto typům žen. Vypadají zdravě, živeně a (to vnímají jen podvědomě) schopny rodit zdravé děti.

doplněno 08.05.13 22:37:

Taky možná "koukají" po jiných, protože nechtějí být se sebevětší kráskou, která ale o jiném typu těl řekne, že je to humus... Zvlášť když sis své tělo vlastně ani "nevydřela".

Ohodnoceno: 2x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 22:41

Každý doktor ti poví, že štíhlost je zdravá. A už jen lehká nadváha (což většina holek mipřijde, má) už způsobuje zdravotní problémy.

Datum: 08.05.13 22:45
avatar

Záleží, co považuješ za štíhlost. Ta dívka, ke které jsem přiložila odkaz, je právě ta "zdravá dívka s křivkami". Jinak rozdíl 10 kilo opravdu zdraví až tak neovlivní (ale větší zásoba tuků právě signalizuje "jo, ta má peníze, je dobře živená, ergo zdravá, ergo plodná a schopná porodit" - tohle chlapi vnímají podvědomě, ale vnímají). Není to samozřejmě rozhodující faktor. Holka by měla mít i v hlavě...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 22:46

Tak obrázek cos poslal, to je ještě docela normální. Myslím jiný typ postavy - např tohle: http://allthickwomen.com/post/49735876012/maliah-michel

Datum: 08.05.13 22:53
avatar

A tys někdy v běžném životě viděla takovou holku? Já tedy opravdu ne. A u téhle si zrovna nejsem jistá, jestli nemá plastiku zadku. Fakt by mě zajímalo, jestli tohle je ženská, po které kluci na ulici (když jsem s nimi) pokukují...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 22:56

Ano, sice bělošku, ale s podobnýmipostavami se setkávám. Chápu, že se asi někomu může zdát, že jim to teda závidím, možná že to tak vyznělo, ale já opravdu jen nedokážu pochopit, co je na tom krásného.

Datum: 08.05.13 23:01
avatar

Tak to by mě zajímalo: kolik ti je let, v jakém prostředí se pohybuješ a s kým se stýkáš za lidi. Já žiju v Brně a v životě jsem takovou holku neviděla. Asi si to trochu "přikrášluješ" bych řekla... Závidíš jim. Ne tělo, ale tu pozornost od kluků určitě. Ono to bude možná tím, že zatímco daná dáma se hrdě nese i se svým tělem, usmívá se a vyzařuje pozitivní náladu, ty se krčíš vzadu a jsi naštvaná. Není divu, že potom kluci koukají po ní. Jo a "hrdě se nést" neznamená "dobrý den, kozy ven" a "krčet se vzdadu" neznamená "šedá mikina a tepláky". Musíš se umět "prodat" - prostě vyzařovat pozitivní náladu, ale nepřehrávat. Být sama sebou. Nebýt "načučená".

Jinak se říká, že dokonalé tělo měla Marilyn Monroe. A určitě to není jen jejími křivkami. Může za to to, co vyzařovalo z ní. Její "vnitřní krása" vystupovala na povrch. Proto byla krásná i na pohled.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vosikac*
Datum: 08.05.13 23:06

*stop*Tohle neeeeeee *modla*

doplněno 08.05.13 23:07:

Své foto nemáš,ať se někteří z nás pokochéme?;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 23:14

Měla bych, ale jak vidím, tak bych se tu asi dočkala negativních názoru, protože jsem normálně štíhlá :D

Od: vosikac*
Datum: 08.05.13 23:20

Osobně jsem se setkal jen s tím, že ženy touží shodit kila dolů než naopak ;).Štíhlost,pokud nehraničí s anorexií,je symbolem zdravého života a pohybu ... Věřím, že i zde 99% žen na poradně by spíš rádo nějaké to kilo dolů než nahoru ;)

Ženy mívají většinou krásná bříška a my muži zas zadečky nooo :-P

Ohodnoceno: 0x
 
Od: emm
Datum: 26.06.13 09:53

To je sice pravda, ale každý doktor ti taky řekne, že bylo zjištěno, že platí jakési medicínské pořekadlo, že lepší je fit-fat než unfit-unfat. Tedyže jsou na tom po zdravotní stránce lépe ti, kteří jsou třeba trošlu oplácaní, ale to je nutí taky s tím něco dělat, pohybovat se, jíst lépe i když třeba nikdy všechna přebytečná kila neshodí, než ti, keří jsou hubení od přírody a nemusí pro to nic dělat, a tudíž - pokud není sport jejich láska a záliba, nemají důvod se pohybovat atd. Sice jsou hubení, ale nesjou zdravější. A zejména ve středním a pozdějším veku se to projeví.

A možná to sama jednou poznᚨ- podobně jak psala výše Askmenow, i já byla hodně hubená, měla jsem klučičí postavu, teď je mi 27 a přece jen se ze mě stala "ženská", zaoblila jsem se, a jsem ráda, že chlapům se zadky líbí

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.13 22:43
avatar

Jsi zakomplexovaná a pak tu píšeš tyhle nesmysly. Postava, která by byla ideální pro všechny, neexistuje. Ale ono to není o postavě a o kráse, ono je to všechno o osobnosti, o tom, jak ženská umí nosit to, co má a o tom, co z ní vyzařuje. Můžeš být ve svých očích krasavice s ideální postavou, ale pokud z tebe bude vyzařovat něco negativního, tak nemáš šanci, alespoň ne dlouhodobou. A čím víc budeš dávat najevo, že ti poznámky na tvoji postavu vadí, tím víc se ti jich bude dostávat. Jediný recept na tohle je přehodnotit svůj přístup k podobným otázkám.

doplněno 08.05.13 22:44:

A k životu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: 9876ss
Datum: 08.05.13 23:01
Hele,krasko,nemůžou být všechny holky krásný,štíhlí,vysoký a mít dlouhe nožky! :D.Na druhou dtranu,kdyby tomu tak bylo,byla by to děsná nuda(pro všechny).Nejsem,nikdy jsem nebyla a ani nikdy nechci mít 50 kg i s postelí.Je me za co chytit a ,že mám boky a pořádne prsa?!NO A Co? Je to přirozené :).Když jsem byla v pubertě a měla jsem mindrák z mé postavy,spolužáci mi říkali"Radši taková,než vyhublina,které by se člověk bál ji chytit,aby jí nedejbože neublížil! " :)Pokud Ty zrovna patříš k štíhlým slečnám,určitě nevěš hlavu,jsou kluci,kterým se takové líbí:).
Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 08.05.13 23:12

A zase tu od baculek poslouchám, že já vlastně, se určitě taky někomu můžu líbit, ikdyž nevypadám jak oni :D
Spíše směšné, byla to otázka pro muže, a Monroe? Kdo mi tu tady povídal, že je to otom, aby ženská měla iněco v hlavě? Myslím, že u ní podstatně dost chybělo :)

Datum: 09.05.13 08:48
avatar

Zajisté jsou muži, kterým se líbí štíhlé slečny, jsou i muži kteří dávají přednost slečnám trochu při těle. Mezi tu druhou kategorii se počítám i já, když zapátrám v paměti, tak jsem se štíhlou holkou ani nechodil. Není to ale tím, že bych si vybíral podle postavy, spíše mě ty holky zaujaly svou povahou a myšlením. Co máš z krásné hubené/otylé holky, když má v hlavě prázdno nebo jen pár stébel slámy? Asi si ještě mladá, ale až dospěješ tak možná zjistíš, že postava není to hlavní, co bys měla od partnera očekávat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.13 23:32

Když je muž zamilovaný, tak mu na postavě jeho milé až tak nezáleží:)) Vzpomínám, jak jsem se s klukama v práci hádal, že správná holka, když dá nohy k sobě, tak se jí stehna musí spojit a pod klínem nesmí být žádná fuka. Teprve později, když jsem se s takovou rozmiloval, jsem uznal, že jsem se mýlil :))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.05.13 23:57
avatar

Je to spíš o vnímání proporcí a "příjemnosti", nezáleží ani tolik na "absolutní hmotnosti". Celkově rachitická kyselá "kostra" s lezoucími kostmi a kozíma nohama, vypadající spíš jako transvestita, to není zrovna sexy. Zato holka která třeba není úplně štíhlá, ale má ty správné křivky (zadek, stehna, prsa) a k tomu je příjemná, je hodně přitažlivá. Pokud má ale spíš místo toho "pivní mozol" a její postava připomíná válcovitostí panáčka Michelina, je jasné, že je to spíš chodící problém a moc obdivovatelů mít nebude.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 09.05.13 00:24
avatar

Však ta v tom zeleným z toho odkazu má sice namakaný stehna a nějakej dooost divnej zadek, ale do macatý má hodně daleko. Ono vůbec na tamtom webu je málokterá tlustá a s nadváhou. Je to dost v rozporu s tím, co popisujete slovy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.05.13 08:27

Dej sem fotku, uveď míry a váhy a rádci Tě už nějak ohodnotí.

To co jsi postovala vypadá dobře tak od pupíku nahoru... ten zadek je podle mě dost hnusná a nepovedená plastika. Ale jak praví klasik, tisíc lidí, tisíc chutí. Každému se líbí něco jiného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: alis1*
Datum: 09.05.13 09:52

No podle mě, vypadá ideální postava u mladý holky takhle ->http://www.vanessahudgens.cz/…foto/vanessa_hudgens_0037.jpg

A holky dnes spíš vypadají takto ->http://allthickwomen.com/post/49715276783

Jinak může vypadat ženská ve 20, jinak ve 30. Ale podle mě ten druhý obrázek je moc, když je slečna takhle mladá. a o tom tu mluvím, jsou holky, který jsou oplácanější, ale furt je to ještě dobrý, na to bych se tu neptala. jenže pak jsou ty, který maj opravdu boky nepřiměřeně k pasu, což už podle mě nevypadá moc sexy ani atraktivně, tak jsem se ptala mužů, jestli jim to teda sexy přijde.

Od: alis1*
Datum: 09.05.13 09:53

A moje postava? vypadá takhle:

Od: alis1*
Datum: 09.05.13 09:54

Mě je 17 a měřím 166. A moje postava? vypadá takhle:

Datum: 09.05.13 10:11

alis. Domnívám se , že jsi příliš hubená. Ale to není důvod, proč by ses neměla klukům líbit. Přesně : jeden má rád štíhlounké, jiný macatější. Problém u Tebe vidím ve Tvé hlavě. Jsi arogantní... Víš, KAŽDÝ se bude cítit lépe ve společnosti podle Tebe hnusné tlusté holky, se kterou bude sranda a pohoda, než se hádat s vyzáblou protivou.

Jinak já, ač ženská, se někdy ráda s uznáním podívám na pěknou ženskou - krev a mlíko, plných tvarů a hlavně usměvavé tváře.*slunce*

doplněno 09.05.13 10:33:

alis .To, jak Ti tady všichni odpovídají, sis "zavinila" JENOM TY SAMA!*zed* Přečti si znovu svůj dotaz! Je plný arogance, nesnášenlivosti. *cert* Určitě povaha lidí nesouvisí s jejich váhou. Bude člověk vyzáblý a bude to naprosto fantastický kamarád. A obráceně.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: alis1*
Datum: 09.05.13 10:24

Já nevím, co tu pořád určujete podle tloustky povahu?:D Tlusté ženy jsou veselé, hubené protivné?
To je hloupej nesmysl. Já se ve společnosti chovám úplně normálně, v pohodě, i když zrovna jsem právě vedle ženské krev a mlíko. Hádat s vyzáblou protivou, to už se můžete domnívat jen vy, znám plno ženskejch jak říkáte s plnými tvary které jsou nafučené a zakomplexované, a budete se s nimi hádat více než se štíhlou slečnou. Opravdu nechápu komentáře, co sem někteří píšou :D

doplněno 09.05.13 10:27:

Přijde mi že hlavně ženy se řídí pravidlem: Hubená je namyšlená, nafuněná, hádavá a protivná. Tlustší je veselá, směje se, spokojená. Tohle nemá ani trošku smysl :D nemůžete určovat lidi podle toho, jak vypadají, podle mě jsou zakomplexované spíše ty tlustší, a pak když s nimi na to téma přijdete, urazí se a odejdou :D (ne že bych jim něco řekla já, ale zažila jsem ve společnosti kamarádů, jak jsou tyhle ženský histerky)
Takže tomuhle se snad jen vysmát :D

Datum: 09.05.13 11:05
avatar

Opravdu si přečti, co jsi tu napsala. Z toho všeho přímo čiší arogance, nesnášenlivost, závist. I tu fotku jsi sem dala proto, že prostě vždycky musíš mít poslední slovo. Tak se nediv, že tohle všechno z tebe přímo sálá do tvého okolí.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.05.13 15:41
avatar

Alis, bohužel jsi vůbec nic nepochopila. Klidně se vysměj, čemu chceš, ale to z tebe neudělá příjemnou a vyrovnanou ženu. Mně se to jeví tak, že jsi příliš mladá a přikládáš význam věcem, které ho nemají nebo mají jen pro tebe, a po ostatních chceš, aby ti přikyvovali. Život je dlouhý (když máš kliku a neumřeš mladá a štíhlá) a určitě není jednotvárný. Sama možná uvidíš, co s tvojí útlounkou postavičkou udělá jedno nebo dvě těhotenství, a ani pak není se změnami postavy konec - přechod taky řekne svoje. Možná zjistíš, jako mnoho dívek před tebou, že na některé jevy prostě nemáš vliv, ať děláš co děláš. Sama jsem prošla samolibým a arogantním obdobím, kdy jsem měla pocit, že mám svoje kila a proporce pod kontrolou, a dařilo se mi to relativně dlouho. Ta doba však skončila a tělo mě přestalo přes veškeré úsilí poslouchat. Naštěstí jsem se s tím vyrovnala a už vím, že vyrovnanost a taková obecně pojímaná krása nezáleží na tělesných křivkách, to je jenom vnější zdání. Přeju ti, aby ti krásná postava dlouho vydržela, ale abys taky pochopila, o čem je život a neutratila ho před zrcadlem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 11:40
avatar

Jsi jeste dost oplacana! Potrebujes par kilo jeste dolu!

*ee*

Nedavno sem v obchodim dome videl slecnu, ktera mela nohy jako spejle. kdyby nahodou spadla tak si je rozlame na nekolik kouosku. humus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 11:59
avatar

Na můj vkus moc hubená, ale to se může časem spravit . Jinak jediný kdo tu soudí druhé podle postavy jsi ty, ale až trochu vyspěješ, tak přehodnotíš své názory.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 09.05.13 15:00

tak tohle není zrovna ideální postava. krátké nohy, šraňk jak u pilového listu na katru. mám radši něco normálnějšího a hlavně s něčím v hlavě

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 11:55

Ne ty nejsi hubená jsi štíhlá ,,ale doslova tak blbě stojíš že to vypadá blbě. Proč nemáš kolena u sebe a paty? To ti deformuje figuru! Dej je k sobě a vyfoť se. A uvidíš tu změnu

doplněno 04.04.14 12:01:

,,no trošku máš nohy do O a jsi dlouhá do pasu ale ty nohy měj u sebe kolena k sobě. Tak to vypadá opravdu strašně myslím to vážně...Chtěla jsi ohodnotit tak jsem to odělala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: a1332
Datum: 14.05.17 14:25

vubec ne. nohy a vsechno ma dobre. i kdyz, hrochovy to tezko vysvetlit a lan u nej ma divny nohy, divny oci, moc chlupu beha zbytecne rychle moc mluvi a je namyslena protoze hrosi ji prijdou tlusty becky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: a13312
Datum: 14.05.17 14:20

rozhodne souhlasim, tlusty z vetsiny nic moc. jde o celkove proporce. u nekoho je jedno jestli je hubeny nebo tlustsi, bude to porad des. i kdyz muze byt jinak fajn a treba mu nesmrdi po ranu z pusy :) .. u jinyho, i kdyz ma trochu navic, tak muze byt porad celkem uchazejici. ale kdyz smrdi a ne jen po ranu, je jedno ze je uzasne ftipny a dobre nalozeny, v lihu nebo od prirody.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rago
Datum: 04.06.17 21:53

Tak oni si vyptají fotku, aby pak mohli vrtat :-D Aroganci, nedospělém chování... jsem si v přízpěvcích nevšiml. Za mě osobně top postava. Hubená ani není, má přirozenou sportovní postavu s dobrým osvalením. Brusle? běh? V dnešní době je pro člověka zbytečné být zásobený podkožním tukem ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 09.05.13 10:26

Alis, také si myslím, že jsi moc hubená. Máš ještě dívčí nevyvinuté tělo, odpovídá tvému věku 17 let. Časem určitě získáš zaoblenější ženské tvary, ale to neznamená, že budeš tlustá. Jen ti poradím - nemusíš být hubená za každou cenu, užívej si života, nedrž žádné drastické diety. Nějaké to kilo navíc a dobrá nálada ti určitě neuškodí.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 9876ss
Datum: 09.05.13 10:52
Já mám takový pocit,že ty jsi to tady napsala jen proto,aby Ti všichni řekli -jak jsi krásná a dokonalá a žádná jiná nemůže být prostě hezčí :)Ty si myslíš,že všechny oplácané ženy už jsou špatne jen kůli tomu,že mají nějaké to kilo na víc.Asi bohužel netušíš co je to charisma a charakter( což vyzařuje z toho,co tady píšeš) :).Odpust...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mati*
Datum: 09.05.13 10:59

Co vůbec řešíš? :D Mě příjde, že tohle jsou problémy anorektiček... Všichni kolem jsou fuj a já jsem hubená. Za chvíli budeš i ty tlustá, ne? :D

Mě je 19, jsem menší, mám prsa trojky, zadeček tak akorát a nestěžuju si. Rozhodně si kvůli tomu hnusem nepůjdu stěžovat do poradny. A vůbec... Myslíš si, že se každý chytí za hlavu a přestane jíst? To je tak naivní. :D

Prostě každý chlap si vybere co se mu líbí, jestli se mu líbí hubená ženská, tak budeš pro něho ideál. Není co řešit.

P.S. Možná máš v hlavě vymeteno, tak tě nechce. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 11:10

V podstatě se dá říct, že je z tebe anorektička... Nelíbíš se mi ani trochu a ano přiznám se mám radši holky silnější. A neměnil bych vůbec za nic! A nechápu jak se můžeš takhle chválit a ostatní urážet. Tisíc lidí, tisíc chutí a občas mě dostává s jakou blbinou se tady dokážou lidi projevit, viz. tvá otázka plná nafoukanosti, výsměchu, povýšení...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 11:13
avatar

Tak je holka hubená, no. Nebudeme se tady kvůli tomu hádat, že...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.05.13 11:13
avatar

Zdravím. Alis, ono není všem dnům konec. Je Vám 17 let, za 10 let zde můžete založit dotaz, co vidí muži na těch hubených...Důležité je to, jak se člověk ve svém těle cítí a jak ho umí nosit. Ten, kdo je smířený sám se sebou a dokáže se mít rád takový, jaký je, nemá mindráky z toho, jací jsou ostatní. Nemá potřebu se s nikým srovnávat. Ideální postava neexistuje, každý si pod tím pojmem třeba představuje něco jiného a každého přitahují jiné přednosti. Záleží na vkusu každého a prioritách...Vám se nelíbí modelky, ani oplácané ženské...Mně se na Vás nelíbí též pár věcí a nebudu proto do Vás rýpat, ani Vás jakkoliv kritizovat a shazovat zde...Asi tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 15:02
avatar

Pár žen jsem v životě poznal, štíhlých i (řekněme) plnoštíhlých :D . Víc se mi líbí ženy štíhlé. Ona ta štíhlost ale fakt není až tak rozhodující. Ovšem je rozdíl mezi "štíhlou" a "vychrtlou". Vy zjevně patříte do té druhé skupiny. Vychrtlé se líbí málokomu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 09.05.13 15:27

Také dost záleží na typu postavy a na oblékání. Ono existuje třeba štíhlé jablko, které ale proto, že je jablko, vždy bude mít málo výrazný pas, oproti třeba hrušce nebo přesýpacím hodinám, které ačkoliv budou mít třeba 20kg nadváhu, budou mít vždy štíhlý pas a tak mohou působit ve výsledku i s nadváhou štíhleji a lépe, než štíhlé jablko, které pas nemá a mít nebude. Třeba tahle slečna http://girlwithcurves.com/post/22379363459/pretty-midi opravdu štíhlá není, přesto vypadá velice dobře právě díky poměru pasu a boků a dovolím si říct, že by se líbila hodně mužům.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 10.05.13 09:27
avatar

Někdo má rád holky,jinej zase vdolky a 100 lidí,100chutí.Každej je,jakej je a člověk sám by měl mít rád sám sebe,ať vypadá,jak chce.Vždyť by to byla děsná nuda,kdyby všechny ženy vypadaly:175/55 a míry 90-60-90 a muži jak Arnold před 30-ti lety! :--)) Svět je přece tak rozmanitý,tak proč i lidé by měli být jiní?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: noltie
Datum: 10.05.13 11:14

Jak už tady bylo zmíněno, každému se líbí něco jiného. Můj kamarád je napříkklad "úchyl" do žen typu "prkno". Takže záměrně filtruje ženy, které mají velká ňadra a vybírá ženy s mužským hrudníkem. Když jsem se ho ptal, jak je možné, že mu velká prsa vůbec nic neřákají, prej ho nevzrušuje něco, co je určeno k cumlání a oslintávání děckem. Každý chce to "své", tak to mu to nechejme..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.13 13:14
avatar

Upřímně... pokud dáváš najevo své názory, že když se ti něco (cokoli, ne zrovna toto téma) nelíbí, tak je to humus, odporné apod., tak možná kluky odrazuješ právě tímhle. Také nejsem modelka, ale rozhodně o hubené neřeknu, že je to humus a nenormální. Nebo si to třeba pomyslím, když narazím na opravdový extrém, ale to je tak všechno. Nemám právo ostatní soudit a už vůbec ne je odsoudit jako "tak odporné". Ono štíhlost dnes není všechno, chce to i dobrou povahu a něco v hlavě.

Jinak samozřejmě je spousta chlapů, kterým se líbí štíhlé a hubené holky, ale vzhledem k tomu, že píšeš, že jsi hodně mladá, se ještě pohybuješ převážně mimo jejich věkovou kategorii.

doplněno 26.06.13 13:22:

Až teď jsem si projela diskuzi a viděla fotku. Nemohu se zbavit dojmu, že ačkoli jsi hodně štíhlá (nevím, nakolik je to opravdu zdravé, jak píšeš), tak všemi okolo, co nejsou štíhlí také, pohrdáš. A to chlapy odradí zaručeně.

Vím, že třeba přítel y byl rád, kdyby se mi povedlo trochu shodit, poslední 3 roky jsem nabrala, ale také vím, že tvoje postava by se mu nelíbila. Nelíbí se mu hubené holky, co mají chlapecký zadek. Jeden známý se k tomu vyjádřil, že při sexu zezadu je to fakt jak š...t chlapa...

A p.s.: Pochybuji, že ti každý lékař poví, že štíhlost je zdravá. Podobnou postavu jako ty má sestřenice přítele, má ji po otci, ale chce být ještě hubenější, takže se o ni celá rodina bojí. Proč? Protože z maloměstské školy přešla na vejšku do velkého města tam je in být průsvitná. Kvůli přeludu být co nejvíc štíhlé dívky obětují zdraví, obětují menses, možnost mít děti. To je ale asi normální, viď? Co bude za 10 let, to je jedno, hlavně že jsem teď in a štíhlá.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mati*
Datum: 04.04.14 09:18

Můžu potvrdit, že každému se líbí něco jiného.. Já jsem malá, mám větší prsa a zadek... A taky mám své "okolí", kterému se líbí tato postava... Je to hodně individuální.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.04.14 11:54

Pomůže to tazatelce po roce? Kde je jí dnes konec ...

avatar
Upozornění od sys clayman 04. 04. 2014 20:55:46
Pomůže někomu jinému, kdo otázku najde.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 19:30

Ahoj. Protože se mi víc líbí štíhlé ženy, tak bych částečně souhlasil s Alis. Opravdu je asi víc chlapů, co jsou víc na buclaté postavy. A vyvinuté nahoře i dole. Dokonce je i některé znám osobně a přitom doma mají ,,babky,, jiných postav. Až mě to docela překvapilo. Ochutnal jsem něco různých postaviček, dá se říct, z celé škály spektra. Ale ty vyslověně vychrtlé, to fakt nebylo ono. Ale, ani ty přeplácaně oplácané. Moje nastávající měla před svatbou 48 kg, ale vychrtlá určitě nebyla při svých 170 cm výšky. A ani po 3 dětech se nedostala nad 62 kg. Až časem chlap pozná, že, pokud ty kila, přímo nemusí nosit v náručí, tak že mezi lidma jde o něco jiného. To se mi už víc nelíbí, když se lidi obecně tváří i v nenaštvaném stavu jako by měli ,,rohlík koutkama dolu,,. Takový lidi, nejde skoro přijmout jako kamarády.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 04.04.14 20:00
avatar

Tak já jsem asi rarita, Mě se líbí velmi štíhlé ženy s malými prsy. Jenže v mojí věkové kategorii takovou sehnat je stejné, jako dvoumetrový prvňák!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.04.14 20:05

Ano, souhlasím. Štíhlé a s malými. To já rád.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.04.14 22:25

Asi mate smulu na muze ve svem okoli. Ja treba moc chlapu, kterym by se libily tluste/prdelate zeny, neznam. Na druhou stranu zase lepe snesu slecnu, ktera ma oproti idealu o par kilo vice nez mene.

Idealni, z meho pohledu, je slecna, ktere nelezou ze vsech stran kosti, ale take ji pres pasek kalhot nevisi speky. A hlavne mam rad, kdyz je to telo zpevnene nejakou aktivitou... sorry, ale nejhorsi je slecna, ktera vzdycha unavou, kdyz ma vyjit do druheho patra (a je jedno jestli je vychrtla nebo tlusta). To berte jako varovani, panove... kdyz nema silu vylezt do schodu, tak vam bude v posteli lezet jako prkno a veskera aktivita bude jen na vas

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 09.06.17 20:28

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @kapkanadeje z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.