Dědičný podkožní tuk?

Od: Datum: 10.06.12 11:00 odpovědí: 4 změna: 11.06.12 09:56

Dobrý den.Myslíte si,že dědičný podkožní tuk se dá léčit mastičkou? A popřípadě jakou?Můj přítel to má a rád by s tím něco dělal,ale řezat to nechce nebo to prý roste ještě více.děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.12 12:26

To je zajímavé, kolik je tlustých lidí i lidí s podkožním tukem. A proč? ;)Když by se dala použít mastička. I pro ty, kdo si pletou dědičnou dispozici s kuchyní maminky, tedy stejných stravovacích návyků jako předek, po kterém špeky prý zdědil.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.12 12:35

Já myslím, že paní myslí takové ty bulky tukové, vypadá to jako... no bulka. Tuhá, relativně poddajná, bez zbarvení. S obezitou souvisí jen částečně.

Ale jak na to nevím, slyšela jsem jenom o řezání.

Datum: 11.06.12 07:32

Kdyby na podkožní tuk fungovala mastička, všichni bychom byli namazaní a hubení. *smich* A protože nejsme, je zřejmé, a jasné, že žádná zázračná mastička neexistuje. Stejně, jako neexistuje mastička na předkus, koktavost, šilhavost, křivé nohy či odstáté uši. To by bylo všechno v životě až moc jednoduché. Jaga.

Od: markytka888*
Datum: 11.06.12 09:56

To ano,ale on není tlustý on má podkožní bulky tzv (lipomy) a nato je prý nějaká mast,která to může odstranit.On to nemá z toho,že je tlustý,ale má to dědičné po svém otci a jeho to trápí,že se mu to dělá skoro všude

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.