Rýžový papír - jaký je postup přípravy jídla?

Od: Datum: 09.06.12 10:48 odpovědí: 5 změna: 09.06.12 21:09

Prosím poraďte jak s rýžovým papírem.Dnes jsem dělal závitky,papír namočil do piva,pak všechno zabalil a vše bylo OK.Jakmile jsem dal zabalené závitky osmažit na pánvičku s olejem při obracení se mi všechny potrhaly a obseh vyjel ven.Jjak se stím pracuje,aby to zůstalo pěkně pohromadě?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.12 15:15

Podle toho, jak jsem se dívala na net, se papír měl po krátkém namočení osušit papírovými utěrkami, možná jste ho příliš rozmočil.

Ohodnoceno: 2x

Od: jomi®
Datum: 09.06.12 17:49

Děkuji za odpověď určitě to skusím.

Datum: 09.06.12 20:30

Dobrý den, já dělám závitky tak, že rýžový papír namočím do horké vody v misce na pár vteřin, vyndám, naplním a dám zapéct na pekáč do trouby, nic neobracím a nic se netrhá.

Od: viky®
Datum: 09.06.12 20:43

Dobrý den. Rýžový papír, namočím jen na okamžik do vřelé vody, vyndám na papírový ubrousek. Hned z kraje - doprostřed, dám náplň, ohnu oba rohy, tím se maso nebo náplň, co máte, uvnitř zakryje a rolujete, jako roládu. Někdy to smažím jako čevabčiči na pánvičce. Nic nepraskne.

doplněno 09.06.12 21:02:

Tím, že závitek balíte z ubrousku, tak na konci vám nezůstane mokrý.

Od: askmenow*
Datum: 09.06.12 21:09

Tuhle jsem viděla v televizi, že začátečníkům radili to dát klidně do dvou vrstev rýžovho papíru, aby se to netrhalo a nerozpadalo. taky můžete zkusit. Ale jak říkám, je to jen rada z TV, já se na závitky teprve chystám.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.