Parafínový zábal na ruce

Od: Datum: 28.05.12 10:51 odpovědí: 2 změna: 28.05.12 15:27

Chtěla bych se zeptat dřív tady na názor, než se zeptám kosmetičky, jestli máte někdo zkušenosti z parafínového zábalu na ruce. Děkuji.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.12 11:44

Nevím, na co parafinové zábaly potřebujete. Já na ně v současné době chodím na rehabilitace. Před týdnem jsem dostávala parafinový zábal na páteř a teď na ruce. Pak mi k tomu přibyla ještě vířivka. *jasne* Bylo to bezva, hodně mi to pomohlo od bolesti, ale v sobotu jsem vařila a máčela ruce ve studené vodě při čištění brambor, mytí masa a salátu a než jsem si uvědomila, že bych to neměla, byl průšvih na tapětě hned. A bolest až do bílého rána. *plac*Však už se těším, až odpoledne mi je fyzioterapeutka zabalí do horkého parafínu.

Od: evates*
Datum: 28.05.12 15:27

Mně jde konkrétně o to, že denně uklízím, střídá se horká a studená voda. Mám ruce hodně "vyschlé" , taky mám pořád studené ruce, a taky se mně nelíbí, když jsou červené. Krémy na ruce používám pravidelně. Právě si myslím, jestli by mně nepomohlo něco ještě účinější.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.