Cesat mokre nebo suche vlasy?

Od: Datum: 24.05.12 09:09 odpovědí: 3 změna: 25.05.12 11:47

Dobry den, zajimalo by me... mam si rozcesavat vlasy kdyz si je umyju tak hned mokre, nez je zamotam do rucniku nebo az je z rucniku vyndavam takove sussi a nebo az je ususim fenem? Dekuji za nazory...

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.12 09:30

Dobrý den. Lindo, já rozčesávám umyté, mokré vlasy jen když je do ručníku nebalím. Jinak mokré zabalím a rozčesávám, až po sundání ručníku - polosuché. Nerozčesané však nikdy hned nefenuji, protože jsou zacuchané a ulámala bych je. Měla bych je potom hodně roztřepené. Záleží na kvalitě vlasů i na hustotě. Já mám vlasy celkem dost husté, takže toto je moje zkušenost a postup. Stejně tak, pokud dávám občas masku na vlasy, tak vtírám do nerozčesaných.

Od: krkovicka*
Datum: 24.05.12 10:27

Fen jen v krajních možnostech.Vlasy po umytí by se neměly ani dřít do ručníku.Zabalit a nechat.Pak rozcesat.Ne ale kartáčem.Mám husté vlasy pod lopatky a vím co to dá práce je rozcesat.Fen nepoužívám nikdy.Vlasy mi pri něm víc nabudou a elektrizuji.Musím je hladit gelem(voskem).Kdyby jste vlasy cesala mokré ta je natahnete a po uschnuti vám skrepovati,pak drhnou.
Od: viky®
Datum: 25.05.12 11:47

Dobrý den. Moje zkušenost. Když jsem měla vlasy dlouhé, po umytí vlasů, používala jsem na poslední opláchnutí, kondicionér. Po zabalení do ručníku, jsem vmasírovala do pokožky na hlavě, Vitanol C a učesala. Zabalení do ručníku, jen krátké. To samé dělám, při kratších vlasech nyní. I když vlasy byly barveny, mám jich hodně a husté. ( dle kadeřnice - prostříhává je ) Tím, že použiji při oplachování trochu kondicionéru, vlasy jdou učesat i prsty. Jen můj názor.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.