Dají se někde koupit šaty z fáčoviny

Od: Datum: 10.05.12 16:28 odpovědí: 8 změna: 02.06.12 12:27

Nevím přesně jestli se tak ta látka označuje.Byl to příjemný materiál na letní oblečeni.Už dlouho jsem ale na ten druh oblečení nenarazila.Prodávají se ještě vůbec věci z toho materálu?Pokud víte dejte vědět:).Díky moc.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.05.12 17:49

Zapomeňte na onu fáčovinu co byla dřív, manžel vlastní dvě letité košile a nedá je ani za nic. Já zas marně sháním dírkovaná, bavlněná, pánská tílka. Podařilo se mi koupit před 5 lety v Jitexu cosi velmi podobného , do čisté bavlny to má daleko a stálo 250kč.

Ohodnoceno: 2x

Od: karlinka
Datum: 11.05.12 20:03

Mám doma několik bílých,čistě bavlněných pánských tílek,vel.L-XL.Pokud máte zájem,mohu Vám je poslat,ozvěte se.

Datum: 11.05.12 20:13

karlinko, škoda, že nejste registrovaná, psala bych do pošty. Pokud jsou tílka dírkovaná tak se určitě domluvíme, umím sice fotit ale neumím dostat fotky do PC tak až bude někdo doma pošlu co vlastně chci. Díky.

Od: karlinka
Datum: 12.05.12 11:37

Liduš,ta tílka mají takové jemné žebrování,dírky ne.

Od: polinek*
Datum: 10.05.12 18:05

tady je látka

doplněno 10.05.12 23:48:

fáčovina se dostane koupit a šaty si ušije jaké chce

Datum: 10.05.12 22:39

Ještě zkuste zadat do vyhledávače "šaty z gázoviny".

Od: fiserka
Datum: 02.06.12 12:27

My máme hezké letní šaty, které by odpovídaly, přivezli mi je z Indie, jsou ba mačkané a probarvené, klidně vám je nabídnu, já je neunosím...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.