Jak urychlit růst prsou?

Od: Datum: 21.04.12 20:35 odpovědí: 23 změna: 21.07.14 21:00

Ahoj, chci se zeptat, jestli je tu někdo, komu po něčem vyrostly prsa. Po čemkoliv :D Mám hrozně malá prsa. Vím,že mi tu budete psát že vyrostou,ale to já vím,jen se chci zeptat jestli se to nedá nějak urychlit. Nepište mi prosím, ať si z toho nic nedělám a podobné věci, já si z toho nic nedělám vím že vyrostou,sice za dlouho,ale povyrostou,jen se chci zeptat jestli se to nedá nějak urychlit. Pomohlo někomu mléko? Nebo něco takového? Díky:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.12 20:40

Sice jsem chlap, ale myslím si, že kdyby něco takového existovalo, tak zkrachuje plastická chirurgie

Ohodnoceno: 2x

Od: sarinecka*
Datum: 21.04.12 20:41

Nemyslím uplně prsa zvětšit,tak jak to dělají plastické chirurgie,jen aby trošku povyrostly,aby šlo vidět že nějaká mám:D ale děkuji za vtipný komentář:D :)

Datum: 21.04.12 21:17

No ještě doplním, že údajně rostou po hormonální antikoncepci. Ale nevím, co je na tom pravdy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.04.12 21:27

To je prý individuální, každý to má jinak,ale určitě jsem tu varintu slyšela taky a chci se domluvit ještě s mamkou :) ale děkuji :)

Od: wamp®
Datum: 21.04.12 20:42

Ahoj Šárí,říká se,že pomáhá černé pivo,ale to ty asi ještě nemůžeš,co?:)Jinak tedy zkus cviky na posilování hrudníku,ty fungují zaručeně;)

Datum: 21.04.12 20:50

Černé pivo mohu,ale né v takovém množství,v jakém bych ho potřebovala pro růst prsou,navíc mi ani moc nechutná :D Ale jinak děkuji,nějaké cviky zkusím,i když, to se mi spíš hrudník jen zpevní a prsa nevyrostou, nebo to bude pak vypadat šíleně,ne? nebo prsa povyrostou? Každopádně děkuji:)

Od: pb®
Datum: 21.04.12 21:25

Ano, po porodu. Ale to jsi asi slyset nechtela. A pak taky pomaha pribrat par desitek kilogramu, protoze krome mlecne zlazy tvori prso i tkan tukova a s tloustkou narostou prsa kazdemu, i chlapum. Pokud se ti ani jedna alternativa nelibi, pak ti zbyva jen obrnit se trpelivosti a doufat, ze opravdu vyrostou. Protoze svete div se, jsou i dospele zeny, kterym zkratka prsa prilis nevyrostla.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.04.12 11:28

Přesto, že mi příroda dost nadělila, líbí se mi spíš ženy s malými, drobnějšími prsy, Tak už to bývá - každému se líbí víc to, co sám nemá.

Ale velká prsa způsobují i zdravotní problémy - třeba bolest páteře. A znám i ženy, které si je nechaly ze zdrav. důvodů zmenšit.

Tak buď ráda za to, co Ti příroda dala, nebo ještě dá a hlavní je, abys je měla zdravé. I muži jsou různí, je jich plno, která preferují u žen prsa menší. To poznáš, až najdeš toho, který bude tvrdit, že právě Ty je máš ze všech nejkrásnější.*placni* Jaga.

doplněno 22.04.12 11:30:

Omluva: muži, KTEŘÍ preferují...

Datum: 23.04.12 11:54

Všechno jídlo, o kterém se říká, že je dobré na prsa, je myšleno tak, že je dobré na plíce. Vzpomeňte si, říkávalo se, že je někdo slabý na prsa. Nebylo to myšleno na ňadra, ale na plíce. Takže když je něco dobrého na prsa, tak to není myšleno na ňadra. Černé pivo(se spoustou vitamínů a nerostů a stopových prvků), slepičí polívka atd.;)

Datum: 25.04.12 18:11

neboj se dorostou... i kdyz jsi to slyset nechtela... ja jsem na tom stejne ;) zkus zvolit lepsi podprdu trosku vycpanou a nikdo nic nepozna a nechej to na prirode... jinak cerne pivo, no ale to asi jeste nemuzes ;)

Od: amy*
Datum: 27.04.12 10:24

Ahoj!

Je mi 15 a mám úplně stejný problém, jsem vlatně úplně rovná :/ Neletí na mě kluci a někdo se mi i směje.

Neměj strach nejsi v tom sama.

Růst prsou se nedá ničím urychlit, tedy jsem o tom ještě neslyšela, ale jestli ti to pomůže, nebo alespoň zvýší sebevědomí tak má kamarádka chodila tak 3 měsíce narovnaná , prostě měla rovná záda a nehrbila se také na zádech spala a skutečně (nevím zda je to náhoda) ale prsa jí vyrostli :)

Tak přeju hodně trpělivosti ahoj :)

Od: stribrnak*
Datum: 27.04.12 19:22

Milá Sárinko,protože vím jak se zde prezentuješ a vím kolik ti je let,tak nebud tím zmindrákovaná,ono nezáleží jaký ty prsa máš,ale co pod těma prsama nosíš,tím mylím srdce

Od: terezie*
Datum: 29.04.12 21:22

Mléko,černé pivo, atd. To jsou jenom pověry. Já jsem ze svých prsou měla mindrak už asi od 14. Vyzkoušela jsem všech, dokonce jsem uvažovala i o plastické. Teď jsem ale velmi spokojena s jedním výrobkem-nadrain. Beru ho už dva měsíce a dosáhla jsem o cislo větších prsou! Ani jsem nečekala ze to muže opravdu tak fungovat.

Od: tereza*
Datum: 11.07.12 13:37

kde a za kolik by se mohl nadrain zakoupit?

Od: nikolapodhrazska
Datum: 17.09.12 16:24

asi před minulým dnem mě bolela praví prso :D

tak jsme šly k doktorce dneska a pani doktorka zistila že mě ta koulička rozte asi toto ale toto co jsi napsala tak to nevím promin

Od: 1111
Datum: 22.10.12 20:33

Hele jes kuřata. Ne fakt nekecam do kuřat dávaj hormony aby rychleji rostli a pak je zabijou a když je snis ty hormony jakoby sníš :D a měly by ti je tímhle zvětšit :D

Datum: 22.10.12 20:49

Ježiš... trochu mysli, než něco napíšeš.

Hormony v těle za a) těžko prsa zvětší, to by všechny ženský, co jí kuřata, měly velká prsa,

a za b) doporučuješ jíst něco krmené umělými hormony?

To je asi vtip.

Od: ladaadal*
Datum: 23.10.12 05:38

111 - no dle tvého pravopisu jsi od mala nic jiného nejedl, než kuřata plný hormonů. A to nemluvím o tom blábolu, co z tebe vypadl. Doufám, že tazatelka je natolik rozumná, aby tvůj komentář přešla s pouhým zaťukáním si na čelo.*zed*

Datum: 23.10.12 08:20

Také jsem tuto teorii, už několikrát zaslechl a i když na tom kdysy bývalo trochu pravdy, dnes už je používání hormonálních přípravků, či antibiotik, při chovu drůbeže v EU zcela zakázáno. Takže konzumace jakéhokoliv masa v EU, ve smyslu příjmu hormonů, Ti k větším prsům nepomůže. Co se týká konzumace černého piva, tak jeho efekt, při dostatečné konzumaci, spočívá v ukládání tuku, neboť je velmi kalorické. Takže občas k obědu proč ne, ale jako medikament na růst prsou - asi ne. I když to nechceš slyšet, tak opravdu bych to nechal na přírodě. A pokud by ten problém byl nepřekonatelný, pak to chce překonat ostych a vyhledat pomoc z řad odbornků. A ještě dodám: To že se chlap otočí za "vyvinutou" ženou je dáno podvědomě. Ve skutečnosti, když funguje chemie, tak je mu úplně jedno jaké má dotyčná přednosti.

Datum: 23.10.12 07:05

Nicim se urychlit neda,tedy pokud chces zustat zdrava.Prirodu neoblbnes.

Od: adullka*
Datum: 23.10.12 17:50

Ahoj, k růstu ti to sice moc nepomůže, ale když si na internetu najdeš cviky na prsa, tak je budeš mít pevné a také by ti mohli trochu povyrůst. Na netu je jich spoustu!

Snad to to trošku pomůže. :)

Od: h
Datum: 21.07.14 20:40

pod bradavkou je bod kterej si musíš masírovat dvouma prstama asi 5 min. před spanim ... prej se ti zvěčej až o 2 čísla :D

Datum: 21.07.14 21:00

Radí dítě z páté třídy *smich*, prý "zvěčej" *smich

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.