Výběr spodního prádla

Od: Datum: 13.04.12 18:35 odpovědí: 3 změna: 13.06.12 07:20

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jeslti někdo náhodou nemáte zkušenosti s koupít spodního prádla ( podprsenky ) přes internet. Chtěl bych koupit jako dárek podprsenku z nabídky na astratexu. Co myslíte?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.04.12 23:05

Já tam nakupoval i pro manželku a vždy bylo zboží pěkné a kvalitní. Jen to chce znát přesnou velikost podprsenky a nebál bych se...

Od: askmenow*
Datum: 12.06.12 20:58

Pokud neznáte přesnou velikost partnerky, nedělejte to. A i pokud znáte její velikost u jiných podprsenek jiných značek, nemusí jí sednout. Já bych podprsenku bez zkoušení nechtěla ani zadarmo.

Od: ladaadal*
Datum: 13.06.12 07:20

Obchod je to dobrý, ale souhlasím s Askmenow. Kdysi jsem taky chtěl udělat manželce radost podobným dárkem. Měla to na sobě jednou, aby mi udělala radost. Tohle si ženská musí zkusit, nebo znát rozdíly velikostí v různých firmách. Už bych do toho podruhý nešel, ale na tohle si asi stejně budeš muset přijít sám. Každopádně Astratexu bych se nebál.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.